Dúhalka (repro foto: TV JOJ/YouTube)

Princezná z krajiny za Dúhou je populárna medzi deťmi prostredníctvom Youtube, CD alebo digitálnych platforiem. V slovenských domácnostiach sa často objavuje vďaka detskej televízii JOJKO, ktorá začiatkom roka začala vysielať seriál pre deti od tvorcov Dúhalky s názvom Sníček a Dúhalka.

V rámci svojho koncertného programu mala tento rok aj princezná Dúhalka absolvovať desiatky až stovky koncertov po Slovensku. Avšak situácia so šírením vírusu COVID-19 je natoľko vážna, že všetky plánované podujatia sú nateraz preložené na neurčito, niektoré zrušené úplne.

Avšak vďaka www.joj.sk bude môcť Dúhalka už čoskoro zavítať naživo do izbičiek detí na Slovensku. Unikátny projekt vznikol na základe iniciatívy televízie JOJ, ktorá ponúkla priestor na odohratie živého koncertu Dúhalky prostredníctvom live streamu.

Živé vystúpenie môžete vidieť už v nedeľu 26. apríla o 17.00 hod., pričom koncert bude dostupný v archíve v HD aj fullHD do utorka 28. apríla do 12.00 hod..

Všetky deti a ich rodičia, ktorí majú záujem byť súčasťou tohto skvelého živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

V rámci koncertu Dúhalka zaspieva pesničky zo svojho debutového albumu V krajine za dúhou. Pomocou piesní pomôže deťom sa naučiť, alebo si zopakovať dni v týždni, farby, čísla, mesiace v roku a podobne.

Určite nebude chýbať ani obľúbená pieseň Semafór, ktorá obsahuje prvky dopravnej výchovy. Deti sa dozvedia viac o počasí, dúhe ale aj o nezbedných kvapkách dažďa vďaka skladbe Krajina za dúhou, ktorá je v súčasnosti nasledovanejšou pesničkou na kanáli Dúhalka.

Určite nebudú chýbať skladby zo seriálu Sníček a Dúhalka a vďaka nim sa deti nielen dobre zabavia, zatancujú si, ale naučia sa základy hudobnej teórie (pesnička Noty) ale aj správne si umývať ruky(pesnička Vaňa), čo je v tomto období veľmi aktuálne.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu