repre foto: TV JOJ

Hosťami moderátorky Márie Ölvedyovej budú v utorok 6. októbra o 20:35 premiér Slovenskej republiky Igor Matovič a predseda Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský. Rozprávať sa okrem iného budú aj o zdravotnej starostlivosti.

Mimoriadnu reláciu Noviny špeciál zaradila televízia JOJ do vysielania už minulý týždeň v pondelok, venovala sa tiež ochoreniu covid-19 a sprísňovaniu opatrení. Minulotýždňová relácia mala u divákov výborný ohlas, dosiahla sledovanosť 12,2 % a podiel 25,4 %. Pozrelo si ju spolu 566-tisíc divákov.

Spravodajstvo televízie JOJ je s vami vždy, keď sa niečo významné deje. Informuje vás počas celého dňa v našich spravodajských reláciách od Ranných novín po našu hlavnú reláciu Noviny TV JOJ. Tie mimoriadne udalosti ďalej redaktori rozpracujú a ponúknu vám ich v špeciálnych programoch.

Takými boli počas karantény Noviny špeciál – koronavírus prinášajúce všetky podstatné informácie, či Noviny špeciál – Nová vlády, kde vám postupne predstavili novým ministrov. Spravodajské špeciály pripravovala TV JOJ aj v minulosti, minulý rok sa napríklad takto venovali nešťastnému výbuchu bytového domu v Prešove.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu