Tentoraz je to vtip o vražde, po rasistickom vtipe teda televízia stupňuje svoj primitívny obsah a komunikáciu smerom k divákom.

Na svojej verejnej stránke fanúšikov na sociálnej sieti Facebook televízia JOJ uverejnila v sobotu 20. mája fotografiu s moderátorom Michalom Hudákom, ktorý mal povedať nevhodný vtip o zavraždenom. Vtip morbídne opisuje a znevažuje osobu, zasahuje do ľudskej dôstojnosti. Bulvárny a kontroverzný obsah televízia zverejňuje pravdepodobne za účelom získania väčšej publicity a počtu zdielaní.

Prečítajte si znenie zverejneného primitívneho vtipu televízie JOJ: „Policajt spisoval správu o zavraždenej osobe: Na tele zavraždeného sme našli niekoľko bodných rán. Jedna bola vo veľkosti dvojeurovky, dve boli vo veľkosti jednoeurovky, jedna vo veľkosti dvadsaťcentovky a jedna vo veľkosti päťcentovky. Dohromady šesť bodných rán v celkovej hodnote 4,52 eur,“ uviedla TV JOJ.

Televízia v minulosti na nespokojné poznámky od užívateľov na Facebooku reagovala ľahkovážne na rasistický vtip so slovami a smajlíkom „to fakt niektorí aj pri obyčajnom vtipe budú riešiť politiku a extrémizmus?“ :)

Oslovili sme hovorkyňu TV JOJ Ivanu Semjanovú, stanovisko televízie doplníme.

repro foto: MWD
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu