zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ prinesie najmenším divákom ďalší koncert. Tentokrát si však prídu na svoje aj dospelí, ktorých v ten istý deň čaká večerné vystúpenie rapera Shomiho a jeho hostí.

Huga Sníčka poznajú všetky deti z detskej stanice Jojko patriacej do portfólia skupiny JOJ. Tentoraz sa s ním môžu stretnúť počas jeho koncertu cez live stream na www.joj.sk.

Hugovými hosťami budú kapela MalinyJam a kúzelník Peter Šesták. Hugo privíta aj tajného hosťa, ktorý si s ním zarepuje.

Hugo totiž vydal prvý rapový album pre deti na Slovensku. Text a hudbu pripravili slovenskí raperi – Zverina, Shomi a Elpe.

CD obsahuje 10 piesní a naspieval ho Peter Luptak alias Hugo Sníček. Tento album je dostupný v komerčných obchodoch a tiež na Apple music, Spotify, Deezer a ďalšie.

Živé vystúpenie Huga Sníčka a jeho hostí si budete môcť pozrieť vo štvrtok 4. júna o 17.00 hod. na www.joj.sk. V ten istý deň pozývame na koncert aj dospelých, kde vystúpia tvorcovia textov a hudby na detskom CD – raper Shomi a jeho hostia.

Lístok zakúpený na detský koncert je platný aj na večerné predstavenie. Všetci, ktorí chcú byť pri tom, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 4,99 €.

Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Každý kto si kúpi lístok, získa zľavu na CD Hugo na stránke spinaker.sk.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu