zdroj: TV Prima

Originálny formát „The Masked Singer“ pochádza z Južnej Kórey. Tento formát už bol úspešne odvysielaný v niekoľkých sériách v USA, vo Veľkej Británii, v Bulharsku, Nemecku, Holandsku, Maďarsku či Bulharsku. Podobne ako veľmi úspešná svetová šou Česko Slovensko má talent vzniká tento program v spolupráci s TV JOJ. Réžie sa ujal Tomáš Eibner.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ale upravila televízia JOJ od tohto týždňa svoj program. S týmito zmenami súvisí aj prekvapivé rozhodnutie neodštartovať očakávanú šou Zlatá maska.

Televízia JOJ s ľútosťou oznamuje televíznym divákom, že sa po dôkladnom zvážení prekvapivo v utorok 17. marca, teda len 3 dni pred štartom novej šou Zlatá Maska, rozhodla stiahnuť túto šou z pôvodne plánovaného vysielania.

„V tejto chvíli je najdôležitejšie zdravie našich zamestnancov a spolupracovníkov, ktorí v predchádzajúcich dňoch nepretržite pracovali na postprodukcii šou. Ide o tímy ľudí v strižniach, zvukovýrobe, v grafických štúdiách, a tiež o tímy ľudí, ktorí pracujú na prome relácie a mnoho ďalších. Dúfame, že naši diváci tento krok vedenia televízie pochopia. Šou uvedieme v čase, keď nám to situácia na Slovensku umožní. V týchto dňoch je a bude našou snahou nasadzovať kvalitný program, ktorým sa pokúsime spríjemniť divákom čas strávený doma a najmä informovať o dianí v našej krajine a vo svete v súvislosti s ochorením COVID-19,“ uviedla televízia JOJ.

Aktualizované 18. marca o vyjadrenie TV Prima: „Je nám to velmi líto, ale dnes, po důkladném zvážení, jsme se s televizí JOJ rozhodli stáhnout z plánovaného vysílání show Zlatá maska. V této chvíli je nejdůležitější zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří v předchozích dnech nepřetržitě pracovali na postprodukci show. Věříme, že naši diváci tento krok pochopí. Show uvedeme v náhradním termínu, jakmile nám to situace v ČR i na Slovensku umožní,“ uviedol pre Mediahub.sk Filip Budák, Externý konzultant odd. Marketingu a PR pre FTV Prima.

Baviť vás v prvom diely mali štyria detektívi Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a Jiřina Bohdalová.

moderátor Martin Pyco Rausch (zdroj: TV Prima)

Z dvanástich súťažiacich sa v show predstaví v prvom diely prvá šestka známych českých a slovenských osobností skrytá pod neuveriteľnými maskami. Reláciou bude sprevádzať obľúbený slovenský moderátor Martin Pyco Rausch.

Na základe hlasovania publika potom vypadne v každom diely jedna maska, ktorá sa tiež hneď odhalí. Ale ostatní účinkujúci zostávajú po celý čas prísne utajení a niektorí tak budú odhalení až vo finále.

Kvôli absolútnemu utajenia sa relácia natáča v maďarskej metropole Budapešť.

 

Pozn.: Po publikovaní sme zmenili titulok a časť správy, keď TV Prima až 18.3. potvrdila, že show neodvysiela ani jej televízia, i napriek predchádzajúcim správam.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu