foto: TV JOJ

Malú speváčku Haničku a jej kocúrika Murka si za krátku dobu obľúbilo veľa detí. Túto najobľúbenejšiu bábkovú dvojicu deti poznajú z Youtube, kde majú 26-miliónov videní, ale aj z CD a DVD, či zo živých koncertov po celom Slovensku.

Haničku a Murka deti sledujú aj v Detskej televízii JOJKO, ktorá vysiela ich seriál Hanička a Murko pre najmenších, pesničky a najnovšie aj informačné video pre škôlkarov o koronavíruse.

Spoločenská situácia, ktorá súvisí s ochorením COVID-19, prerušila aj Koncertné turné 2020 Haničky a Murka. Ich hodinové vystúpenie, ktoré je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla, muselo byť v 11 mestách presunuté na jeseň alebo zrušené.

Televízia JOJ oslovila tvorcov projektu a ponúkla im možnosť odohrať koncert a preniesť ho do obývačiek všetkým malým škôlkárom prostredníctvom live streamu na stránke www.joj.sk.

Živý prenos koncertu Haničky a Murka bude v utorok 21. apríla o 10.00 hod. Spolupráca Haničky a Murka a televízie JOJ je súčasťou jedinečného detského projektu. Tí, ktorí sa túžia zúčastniť tohto živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinný lístok na www.joj.sk a tiež v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €.

Po zaplatení dostanete do emailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Ak chcete zdieľať radosť z pesničkovo-divadelného vystúpenia Haničky a Murka, môžete kúpiť lístok aj svojim kamarátom. Koncert sa prenáša naživo v presne určenom čase a nebude možné pozrieť si ho neskôr v archíve.

Vystúpenie Pesničky pre škôlkárov Hanička a Murko sú medzi detskými speváckymi dvojicami jedineční – ide totiž o priateľské a farebné bábky. Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka, ukrytí za kulisami a dve sú v pozícii ich veľkých kamarátiek – ako sprevádzajúce speváčky a herečky.

Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé. Aj keď deti nemôžu byť s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátkami v jednej sále, veríme, že sa hravá atmosféra koncertu prenesie aj k nim do obývačiek a že sa pri tanci zabavia a vyjašia.

Koncert je určený hlavne deťom v škôlkárskom veku. Spoločne s Haničkou a Murkom si deti zaspievajú obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám predovšetkým nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka a ďalšie).

Hanička a Murko a televízia JOJ vám prajú príjemný zážitok a veľa radosti s veselými detskými pesničkami:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu