foto: TV JOJ

Vo štvrtok 23. apríla spustí televízia na stránke www.inviton.joj.sk talentovú talkshow Jara Slávika Booyang TV. Aktuálna spoločenská situácia súvisiaca s ochorením COVID-19 nepraje mnohým, no zároveň vytvára priestor na nové nápady.

Televízia JOJ prichádza s úplne novou talentovou talkshow, za ktorou je porotca najobľúbenejšej šou Česko Slovensko má talent.

Jaro Slávik pozýva do svojej talkshow „Booyang TV“ talentovaných ľudí zo všetkých oblastí spoločenského života. V prvej premiérovej epizóde sa naživo spojí s Vilom Habom a Mirkou Luberdovou, ktorí sa predstavia v kuchárskom súboji, porozpráva sa s obľúbenou vizážitskou Lucid Sládečkovou o tom, ako doma na vlasy, makeup a nechty.

Nebude chýbať videohovor s Bike O´Clock, ktorých diváci poznajú z Česko Slovensko má talent, či tanečná choreografia a rozhovor v podaní Moniky Yamamoto. K tomu televízia pridá zaujímavé videá.

„Booyang TV je televízna show prezentujúca najzaujímavejšie a najkreatívnejšie videá autorov, ktorí ich zverejnili v novej mobilnej talentovej aplikácii Booyang. Názov Booyang je odvodený zo slovanskej mytológie, v ktorej bájny ostrov Bujan predstavuje niečo ako raj: cieľ nášho snaženia. Ten, kto sa naň chce dostať, musí prejsť strastiplnú cestu. Rovnako je to aj s úspechom v zábavnom priemysle. Každý, kto chce uspieť, musí prejsť veľmi náročnú a namáhavú cestu. Booyang, moja talentová aplikácia, pomáha všetkým tým, ktorí majú chuť a energiu tvoriť a chcú nájsť svoje publikum a nakoniec preraziť do sveta šoubiznisu,” povedal Jaro Slávik.

Talentovú talkshow Booyang TV uvidíte zdarma na www.joj.sk v premiérach štyri štvrtky po sebe vždy o 21:00, od 23. apríla.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu