ilustračná fotokoláž Masmediálne.info (zdroj logo: JOJ, zdroj foto: pixabay.com)

Televízna skupina JOJ Group pripravuje v Českej republike spustenie voľne šíreného nespoplatneného DVB-T televízneho kanálu, postupne bude dostupný tiež v ponuke českých satelitných, káblových či IPTV operátorov. Rodinná plnoformátová televízia pod názvom JOJ Family má vysielať to najlepšie z programovej ponuky TV JOJ. Bude mať aj vlastnú webovú stránku jojfamily.cz a fanpage na Facebooku v češtine.

„JOJ Group, podobne ako ostatné slovenské a české televízne skupiny, reaguje na aktuálne snahy o zrušenie nelegálneho šírenia televízií na našom i českom území a rokuje s operátormi o vypnutí TV JOJ v Česku. Slovenské komerčné televízie majú v súčasnosti na území ČR svojho stáleho českého diváka, preto sa JOJ rozhodla ponúknuť českému publiku plnohodnotnú alternatívu, a tou bude práve nová stanica JOJ Family, ktorej vysielanie odštartuje už v septembri,“ uviedla televízia JOJ.

JOJ Family bude v komerčných aktivitách zastupovať spoločnosť Atmedia, do ktorej portfólia v rámci mediálneho zastupiteľstva od augusta patrí aj JOJ Cinema. Z distribučného hľadiska bude JOJ Family voči operátorom zastupovať mediálna spoločnosť AXOCOM, ktorá distribučne zastupuje v ČR a SR tiež filmovú stanicu JOJ Cinema.

Televízia JOJ Family bude mať v hlavnej programovej štruktúre česko-slovenské formáty s tzv. tradíciou, t.j. odvysiela televízne formáty ako Česko Slovensko má talent, alebo scriped reality formát Soudní síň, s českými protagonistami, nakrúcaná špeciálne pre JOJ Family.

V programovej ponuke budú i seriály predabované do češtiny, napríklad Naši, Dr. Dokonalý, alebo i na Slovensku neúspešný seriál Dr. Ema, v hlavnej úlohe so Soňou Norisovou a Zuzanou Kronerovou.

V slovenčine bude JOJ Family vysielať seriály ZOO, Keby bolo keby, Hoď svišťom, Svet podľa Evelyn, Dvojičky, Za sklom, Pravá tvár, Hotel, alebo reláciu Uhádni môj vek, či spravodajské relácie vo večernom prime time, Krimi a Noviny.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu