Michal Magušin je od augusta 2019 novým šéfredaktorom magazínu .týždeň, nahradil Štefana Hríba. Od septembra 2019 moderuje novú politickú diskusnú reláciu televízie JOJ Na Hrane. (foto: TV JOJ)

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom sa vedenie televízie JOJ rozhodlo prijať ďalšie opatrenia na ochranu zdravia a bezpečnosť hercov, štábu a ľudí pracujúcich na tvorbe televíznych formátov.

S tým súvisia aj programové zmeny, na ktoré by sme vás chceli upozorniť. V nedeľu 15. marca o 20:35 mimoriadne odvysiela TV JOJ prvý zo série špeciálov Na hrane k súčasnej situácii.

Hosťom bude premiér Peter Pellegrini. Potom nasleduje premiéra relácie V Siedmom nebi, ktoré bude tentokrát bez publika v štúdiu.

Od pondelka 16. marca bude TV JOJ každý pracovný deň od 15:45 vysielať namiesto kvízu Plus Mínus a seriálu Policajti v akcii seriály pre deti a rodiny z pôvodnej tvorby – štvrtú sériu rodinného komediálneho seriálu Naši a tiež rodinný komediálny seriál Prázdniny od prvej série.

V utorok 17. marca odvysiela TV JOJ ďalší špeciál Na hrane. Obľúbený seriál Nový život si diváci budú môcť pozrieť zatiaľ iba v stredu.

Po ňom zaradia do vysielania zábavnú reláciu Inkognito. V stredu a v piatok o 13:00, namiesto repríz Nového života, odvysiela televízia reprízové časti Inkognita. Premiérovú časť seriálu Jenny odvysiela vo štvrtok 19. marca o 20:35.

Počas nasledujúcich týždňov si budú môcť diváci v pracovné dni na PLUSke pozrieť rodinné filmy počas celého dňa.

Televízia ich bude vysielať dopoludnia od 08:45 aj popoludní po 13:00. Diváci sa môžu tešiť na tituly ako Gulliverove cesty, Bláznivý Russell, Psia Superstar, Opica z reklamy, Môj pes Buddy, Rozkošný maznáčik, Konečne doma, či Chlpatí kamoši.

V pondelok 23. marca na PLUSke odvysielajú namiesto zrušeného odovzdávania cien Futbalista roka film Plán úteku 2 so Sylvestrom Stallonem. O prípadných ďalších programových zmenách bude skupina JOJ včas informovať.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu