Na svojej stránke fanúšikov na sociálnej sieti Facebook televízia JOJ uverejnila v nedeľu 30. apríla fotografiu s moderátorom Michalom Hudákom, ktorý mal povedať urážlivý vtip o rómoch s rasistickým podtónom.

Televízia na nespokojné poznámky od užívateľov reagovala slovami so smajlíkom „to fakt niektorí aj pri obyčajnom vtipe budú riešiť politiku a extrémizmus?“ Na prešľap televízie upozornil na sociálnej sieti youtuber Ladislav Miko a.k.a Zlý Zajo.

Prečítajte si celú reakciu televízie: „Zdravíme vás, to fakt niektorí aj pri obyčajnom vtipe budú riešiť politiku a extrémizmus? :) Michal teda nebude hovoriť žiadne vtipy lebo každý týždeň sa dotkne Američanov, Číňanov, Maďarov, Východniarov, Oravákov, Záhorákov, Čechov, policajtov, doktorov, ženy, mužov, deti a tak ďalej… 😃 Mimochodom, Michal má veľmi dobré vzťahy aj s Rómami, čo povedal aj v relácii a dokazujú to aj jeho výjazdy po Slovensku. 😉 Pekný deň a viac humoru do života. ,“ reagovala na svojom Facebooku televízia.

1 komentár

  1. Súhlasím s televíziou vždy boli vtipy o cigáňoch len teraz použiť slovo cigáň alebo rom je trestný čin v hoci akej súvislosti a môj názor je že je to všetko politický harapáš nič viac….

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu