Markíza hľadá v konkurze nové televízne tváre.

Televízia hľadá nových moderátorov, ale i redaktorov, ktorí tak vynovia súčasný kolektív Markízy. Kritériom pre výber sú jazykové znalosti, ale televíziu zaujímajú samozrejme aj predchádzajúce skúsenosti s prácou v médiách, ale aj to ktorý moderátor je pre uchádzača vzorom a prečo?

Markíza sa v dotazníku dopytuje tiež na to, ktoré témy by uchádzač, už ako nový redaktor televízie chcel spracúvať a prečo. Tiež ju zaujíma prečo si o sebe uchádzači myslia, že sú  alebo by boli dobrými redaktormi, alebo moderátormi. Televíziu zaujíma aj to, kto je ich vzorom, so slovenskej, alebo i zahraničnej televízie.

Od uchádzačov na obe pozície Markíza vyžaduje nielen fotografiu, ale i krátke 1 minútové video v ktorom odpovedia na otázku, prečo sa chcú stať súčasťou tímu Markízy. Televízii preto musia dať nielen súhlas so spracovaním svojich osobných údajov, ale i súhlas na spracovanie svojej podobizne za účelom vedenia databázy kastingu televízie Markíza.

Uchádzači sa môžu prihlásiť cez formulár, ktorý televízia zverejnila na svojom webe.

 

4 KOMENTÁRE

  1. Dobrý deň, ja sa chcem taktiež spýtať, že kde by som si mohla stiahnuť ten formulár pre nové tváre-moderátor/redaktor..
    Ďakujem Vám vopred za Vašu odpoveď..

    S pozdravom Janka

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu