Jamie Oliver (foto: Mňam TV)

Od novembra spoločnosť S&P Broadcasting, vlastník licencie Mňam TV, mení stratégiu satelitného vysielania, a táto televízia vypadne zo satelitnej ponuky Skylinku, nájdete ju ale naďalej v ponuke UPC, O2, Slovak Telekom, Orange, a ďalších poskytovateľov TV vysielania.

Vianočný program začne vysielať Mňam TV už v polovici novembra a ponúkne divákom Vianoce plné tradičných a lahodných receptov.

Jamie Oliver predstaví obľúbené pokrmy Angličanov, ktoré v tomto sviatočnom období nesmú chýbať na žiadnom stole, priblíži tradície, ale i nové nápady, pochváli sa svojim domom v Essexe, plným vianočnej atmosféry a do varenia zapojí rodinu i priateľov.

Pestrý obsah s neodolateľnou vianočnou atmosférou môžu diváci na Mňam TV sledovať od polovice novembra, každý deň v reláciách: Jamie varí Vianoce, Najlepšie Vianoce podľa Jamieho a detí, Jamieho Vianoce: Kým sa rozzvonia zvony, Vianočný špeciál s Hestonom Blumenthalom a Sladké Vianoce z produkcie Mňam TV.

Spoločnosť S&P Broadcasting a.s. je producent a poskytovateľ televízneho vysielania a mediálnych služieb na českom a slovenskom trhu. Spoločnost vznikla v roku 2016 a vlastní licencie televiznych kanálov Mňam TV, Mňau TV a Kutil TV. V budúcnosti chystá rozšírenie portfolia o špecializované televizne kanály – Mudr TV a Trhák TV.

S&P Broadcasting v rámci svojej distribučnej stratégie rozširuje sieť pokrytia cez regionálne multiplexy a končí so satelitnou distribúciou svojich televíznych staníc. Od 1. novembra nebude stanica Mňam TV dostupná na platforme Skylink.

,,V rámci distribučnej stratégie spoločnosti S&P Broadcasting sme sa rozhodli posilniť DVB-T distribúciu, ktorá prináša výrazne vyššiu návratnosť našich investícií, než je to pri distribúcii cez satelit. Z tohto dôvodu odchádza Mňam TV koncom mesiaca október zo satelitnej platformy Skylink a postupne zvýši pokrytie distribúcie všetkých staníc S&P Broadcasting cez regionálne multiplexy,“ hovorí Pal Milkovics, CEO spoločnosti S&P Broadcasting.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu