Po tom čo skupina JOJ odpredala svoj podiel v televízii SENZI, ktorú vlastní jej zakladateľ režisér Peter Núňéz, televízia mení názov internetovej stránky a dizajn a obnovuje vysielanie cez živý stream, ktoré bude dostupný na doméne www.televiziasenzi.sk.

“Nová stránka je pripravená v modernom a čistom responzívnom dizajne, ktorý sa automaticky prispôsobuje zariadeniu, v ktorom si ju prezeráte. Dizajn a programovanie webstránky vznikal v externom prostredí. V spolupráci s firmou Peknelogo.sk patriacej pod agentúru VIPmedia, s ktorou televízia spolupracuje už dlhší čas. Súčasťou novej stránky je aj obnovenie livestreamu,” uviedla televízia.

Agentúra VIPmedia EU okrem domény www.televiziasenzi.sk vlastní aj doménu  www.senzihity.sk, „tá je pripravená pre inú komunikáciu, zatiaľ je len presmerovaná na rovnaký obsah,“ vyjadrila sa televízia.

Agentúru VIPmedia a Peknelogo.sk spoluvlastní moderátor televízie Norbert Mészároš.

Vysielanie cez internetový stream a jeho servis zabezpečuje pre Senzi TV košický televízny operátor Antik Telecom.

Televízia plánuje v budúcnosti i ďalšie zmeny. “Súvisieť budú so zmenou štruktúry, ale aj s redizajnom,” uviedla televízia.

Televízia plánuje turné po Slovensku s „tvárami televízie“, ktoré už promuje aj na Facebook stránke. So svojím turné plánuje navštíviť mestá Žilina, Banská Bystrica, Levice a Košice.

Spolumajiteľom spoločností Senzi a Barrandov Muzika je Peter Núňez, ktorého diváci poznajú ako režiséra relácie Slovensko hľadá SuperStar, alebo tanečných show Let’s Dance a Bailando.

Televízie Senzi a Barrandov Muzika, ktorej spolumajiteľom je podnikateľ Jaromír Soukup spolupracovali na obsahu pri jej štarte. Čítaj viac.

Post programového riaditeľa televíznej skupiny Barrandov zastáva v súčasnosti František Borovský, ktorý bol predtým generálny riaditeľ televíznej skupiny JOJ.

Trhový podiel televízie Senzi na Slovensku je približne len 0,1%.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu