foto: TV Senzi

Riaditeľ televízie Senzi Norbert Mészároš v sobotu informoval, že televízia mala výpadok vysielania, ako dôvod uviedol, že sa stala obetou hackerského útoku. Môže ale ísť len o snahu o zviditeľnenie sa zo strany tvorcov televízie.

„Vážení diváci, ďakujeme Vám za trpezlivosť, po náhlom výpadku nášho vysielania, ktoré nebolo spôsobené našou vinou. TELEVÍZIA SENZI sa totiž včera stala obeťou masívneho hackerského útoku a vydierania, ktoré nemá v televíznej brandži obdobu. Naše vysielacie pracovisko bolo hackermi úplne zablokované a nebolo možné pokračovať vo vysielaní. Po rozhodnutí riaditeľa Televízie Senzi pána Norberta Mészároša a vlastníka licencie pána Marcela Dekanovského sme sa rozhodli, že vydieračom a útočníkom rozhodne nebudeme ustupovať a v žiadnom prípade nepristúpime na žiadne vydieračské podmienky. Vydieračom sa nikdy neustupuje!!!,“ uviedol Norbert Mészároš na sociálnej sieti.

„Napokon sme sa rozhodli, že vysielanie obnovíme čo najskôr, avšak z iného pracoviska. V rekordne krátkom čase a za masívnej spolupráce celého tímu ľudí sa nám podarilo pre Vás v priebeho 24 hodín opäť obnoviť naše vysielanie v plnej HD kvalite, i keď z iného miesta. Veríme, že sme Vás potešili a Vy si opäť budete mať možnosť naplno vychutnať pekné pesničky a naše vysielanie, ktoré Vám od včera tak veľmi chýbalo. Postupne sa vo vysielaní okrem pesničiek obnovia aj relácie a grafika. Relácie, ktoré ste nemali môžnosť vidieť kôli tomuto zákernému útoku odvysielame pochopiteľne v náhradnom termíne. O všetkom budeme informovať aj na obrazovke a rovnako na facebooku a instagrame,“ doplnil Mészároš.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu