Nový šéf televízie Noro Meszároš už v septembri 2016 avizoval niekoľko zmien. V televízii funguje nové obchodné oddelenie, televízia ale rozširuje aj svoje pokrytie. Po novom si ju diváci naladia aj v celoplošnom multiplexe Towercom.

„Vysielanie bolo spustené prostredníctvom prvého multiplexu – MUX 1, kde vysielajú aj televízie Dajto, WAU, TV Lux a TV8. Spoločnosť Towercom zároveň od septembra spúšťa spolu až 10 nových vysielačov, čím dosiahne až 90% pokrytie Slovenska prvým multiplexom,“ povedal Noro Meszároš.

„Ohlasy divákov potvrdzujú, že SENZI je veľmi žiadaná a sledovaná hudobná stanica na Slovensku. Sme veľmi radi, že sme sa s novým vysielateľom televízie SENZI dohodli na šírení tejto obľúbenej stanice cez anténu,“ povedal Alex Nance Santos, šéf obchodu a marketingu spoločnosti Towercom, a.s., prevádzkovateľa platformy Plustelka.

„Ako prvá slovenská televízia je SENZI spustená s bezplatným podmieneným prístupom. Pre divákov to znamená iba potrebu zakúpenia karty „Plustelka“, alebo modulu „Plustelka“ do svojho zariadenia a následne jeho registráciu cez internet, alebo formou sms. Sledovanie televízie zostáva ale bezplatné. Naviac, registráciou karty sa divákom Plustelky otvorí aj bezplatné sledovanie staníc ČT 1 a ČT 2,“ doplnil Meszároš.

Televíziu SENZI si okrem DVB-T diváci naladia aj prostredníctvom operátorov UPC, ANTIK, TELEKOM, SATRO, ORANGE, SWAN, SLOVANET. Prostredníctvom satelitu je televízia dostupná na AntikSat, MagioSat, Free SAT, DIGI, alebo Flix, prípadne na mobilních aplikáciách Horizon GO, Antik TV GO, alebo na webe televízie.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu