repro foto: Senzi TV

Televízia SENZI nedávno spustila projekt s názvom „SRDCOM S VAMI“, v ktorom sa snaží spájať hudobníkov interpretujúcich legendárne šlágre a divákov.

Zatiaľ, čo mnoho (nielen) slovenských interprétov si na svojich facebookových profiloch robí vlastné livestreamy, televízia prišla so skvelým nápadom a posunula túto aktivitu oveľa ďalej.

Spojila známych interpretov, ktorí nakrúcajú domáce videá zo svojich obývačiek a skúšobní a prihovárajú sa divákom nielen slovom, ale aj pesničkami.

Videá televízia vysiela najskôr na svojich sociálnych médiách a na druhý deň aj priamo v televíznom vysielaní.

Všetky sú upravené do špeciálnej grafiky, ktorej hlavným motívom je slogan „Srdcom s Vami“.

Spustenie projektu sa teší veľkej obľube nielen interprétov, ktorí sa takto majú možnosť „aj z domu“ zviditeľniť na televíznej obrazovke, ale rovnako úspešná je aj u divákov.

Do projektu „koncertov z domu“ a pomoci seniorom, za ktorým stojí šéf televízie Noro Mészároš sa zapojili aj Otto Weiter, Gizka Oňová, Eva Máziková, heligonkárky Evka a Lenka Bacmaňáková, skupina Profil a mnohí ďalší.

V súvislosti so spustením týchto koncertov televízia zmenila aj staničné logo.
Zo statického loga sa vrátila k animovanému logu, ku ktorému pribudlo aj animované srdce s názvom projektu „Srdcom s Vami“. To sa strieda s logom televízie.

K celému projektu je spustená aj samostatná webstránka s archívom koncertov www.lepsisvet.sk.

Okrem toho televízia svojich divákov motivuje aj k pomoci a spolupatričnosti. Niektoré tváre televízie získavajú od darcov rúška a dezinfekčné prostriedky, ktoré následne odovzdávajú do seniorcentier, kde je ich nedostatok.

 

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu