zdroj foto: PARK TV

Od mája tohto roku je televízny kanál PARK TV sprístupnený zákazníkom spoločnosti Antik, od 22. októbra k nim pribudnú zákazníci UPC a Slovanet a do konca roku 2018 pribudnú siete ďalších operátorov s ktorými sa aktuálne rokuje.

PARK TV je pohodový kanál pre všetky generácie. Jeho hlavnými hrdinami sú zvieratá zo zoo, záchranných staníc a parkov.

PARK TV je infotainment, ktorý vzniká spojením živých prenosov z kamier medzi zvieratami alebo záznamov kamier, hudby a zvukových súborov s informáciami o zvieratách a o ich živote.

Partnerom kanála je viacero zoo a zvieracích parkov v niekoľkých krajinách. Ako príklad z ČR a SR je možné uviesť ZOO Brno, Malkia Park, Wild Park, Zvero Park a iné. Snahou kanála je rozšíriť svoju distribúciu aj mimo ČR a SR v lokálnych jazykových verziách.

PARK TV má snahu pohodovým až relaxačným spôsobom poskytovať obrazové a zvukové informácie o zvieratách tak, aby divák vnímal kanál ako aktívny oddych. Preto sa hlavná filozofia kanála dá vyjadriť sloganmi: PARK TV – príbehy zvierat u Vás doma, PARK TV – kúsok divočiny u Vás doma.

Lama alpaka

Alpaka je domestikovaná lama, pochádzajúca z juhoamerických Ánd. Chová sa predovšetkým kvôli vlne. V Európe je použitie tejto vlny skôr zriedkavé.Televízny kanál Park TV nájdete v sieti Antiku.Park TV, kúsok divočiny u vás doma.

Uverejnil používateľ PARKTV.sk Sobota 7. júl 2018

„Spoločnosť UPC sa snaží neustále rozširovať programovú ponuku o nové atraktívne programy, a PARK TV do nej prináša jedinečný edukatívny a kreatívny žáner. Tvorca PARK TV Marcel Para, ktorého poznáme ako mediálneho inovátora, predstavuje silný predpoklad, že si nová televízia získa priazeň divákov. Zákazníci spoločnosti UPC nájdu stanicu PARK TV v HD kvalite v ponuke od balíčka Klasik,“ povedal Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC Česká a Slovenská republika.

„Spoločnosť Slovanet pravidelne sleduje aktuálne trendy na televíznom trhu a dbá na zatraktívňovanie ponuky TV programov. Jednou z noviniek, ktorá môže obohatiť naše televízne služby, je aj kanál PARK TV prinášajúci zaujímavý pohľad do sveta zvierat netradičným spôsobom, a to prostredníctvom kamier umiestnených v blízkosti zvierat žijúcich v ZOO alebo parkoch. Nový program môžu zákazníci sledovať vo vysokom rozlíšení v programovom balíku Televízia v našej IPTV ponuke,“ oznámila Beáta Kiššová, produktová manažérka pre televízne portfólio služieb.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu