Virtuálny operátor Tesco Mobile, ktorý využíva sieť O2 Slovakia funguje na trhu už od decembra 2009. Novú ponuku a kampaň spustil v mesiaci máj a konkuruje ňou i doteraz najvýhodnejšej ponuke na trhu od operátora 4KA.

Tesco mobile prišiel s predplateným programom Bodka s ktorým minúta hovoru, či sms stojí 3,9 centa a za deň surfovania na webe zaplatí zákazník rovnakú sumu, bez akýchkoľvek ďalších podmienok, ako pravidelné dobíjanie kreditu (ako napr. Centofka od FunFónu), či časové obmedzenie ponuky (ako napr. Juro od Telekomu).

Zákazníka môže odrádzať od používania služieb Tesco mobile len charakter značky a ten je spätý práve s obchodným reťazcom Tesco.

„Verím, že touto novou ponukou oslovíme aj tých, ktorí doteraz váhali, aby sa pridali k vyše 200-tisíc zákazníkom, ktorí si vážia svoje peniaze a vedia oceniť hodnotu, ktorú im za ne dávame. Aby sme im to uľahčili, zjednotili sme cenu volaní aj SMS na baťovských 3,9 centa, navyše bez akýchkoľvek háčikov,“ povedal Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Pozrite si všetky spoty:

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu