Tesco pripravilo špeciálnu Valentínsku kampaň – hudobnú skladbu od Majself a Veroniky Strapkovej

Aktuálna kampaň Tesca prináša okrem pestrej valentínskej ponuky aj nový videoklip „Tanec v daždi“, ktorý vznikol v spolupráci s hudobníkom Majself a speváčkou Veronikou Strapkovou.

V klipe pod taktovkou producenta a scenáristu Dušana Krajčoviča účinkuje mladá zaľúbená dvojica. Vo videu boli použité produkty z prebiehajúcej Tesco valentínskej kampane, ako veľký plyšový medveď, srdiečkové vankúše, či šampanské.

„Keď ma Tesco oslovilo so spoluprácou na valentínskej kampani, túto ponuku som prijal, pretože veľa ľudí hľadá ideálny vzťah, ale pri prvých problémoch utečie preč. Preto si myslím, že je fajn komunikovať vzťahy aj touto formou. Ďakujem za túto výzvu, ktorej sme sa všetci zmocnili najlepšie ako sme vedeli a vznikol z toho Tanec v daždi,“ uviedol Majself.

„Tanec v daždi je pre mňa láska na prvý posluch. Pieseň je o vzťahu a aj o jeho nedokonalostiach, ktoré ale verím, že môžeme prekonať, ak budeme chcieť. Preto tanec v daždi. Lebo aj zlé nemusí byť vždy len zlé,“ doplnila Veronika Strapková.

Vizitka kampane:
Názov kampane: Valentín
Timing kampane: od 11.2.2018
Medialne nasadenie: YouTube, Facebook Tesco SK
Autor kampane: Tesco Stores a.s.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu