Ester Ledecká (repro foto: tv sport Tipsport

Začiatkom prvého novembrového týždňa spúšťa Tipsport na Slovensku rozsiahlu kampaň, ktorej súčasťou budú hrané spoty s populárnymi športovcami.

Tie upriamujú pozornosť na najväčšiu komunitu tipérov a zdôrazňujú práve jedinečnosť komunitného spôsobu stávkovania s Tipsportom. Televízne spoty uvidíte najskôr na TV JOJ a RTVS, od decembra sa k ich vysielaniu pridá aj Markíza.

Účinkujú v nich napríklad slovenskí hokejisti Martin Bakoš a Martin Fehérváry, bojovník MMA Machmud Muradov či lyžiarka a snoubordistka Ester Ledecká.

Za prítomnosti týchto známych športovkýň a športovcov sa upriamuje pozornosť na exkluzívne streamy zo slovenskej hokejovej extraligy, z Oktagonu a tiež z tisícok ďalších športových udalostí, ktoré vysiela internetová TV Tipsport. Na tomto pozadí sa komunikuje aj bonus pre nových klientov vo výške 20 eur. Špeciálnou udalosťou je zápas roka Slovenskej futbalovej reprezentácie proti Severnému Írsku o postup na budúcoročné EURO.

Kreatívny rozmer kampane tvoril Tipsport v spolupráci s viacerými freelancermi, produkciu zveril spoločnosti Woobetz a spoty režíroval Jakub Švejkar.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu