Tomáš Doubrava (zdroj foto: RAS)

Od 17. októbra 2016 sa stane novým personálnym riaditeľom vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia Tomáš Doubrava. Nahrádza Nicole Slašťanovú, ktorá po štyroch rokoch na vlastnú žiadosť vo vydavateľstve končí.

„Ďakujem Nicole Slašťanovej za jej nasadenie a profesionálny prístup. Pod jej vedením sme úspešne zvládli personálnu agendu pri takých dôležitých projektoch, ako boli vznik spoločnosti United Classifieds, alebo fúzia RAS SK a Azet.sk,“ povedal generálny riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia Milan Dubec.

„Želám jej veľa úspechov v ďalšom pracovnom pôsobení ako aj v súkromnom živote,“ dodal Milan Dubec.

„Tomášovi Doubravovi prajem veľa úspechov na novej pozícii v našej spoločnosti. Verím, že jeho skúsenosti z mediálnej brandže prispejú k ďalšiemu úspešnému rozvoju našej stratégie personalistiky ako aj k zviditeľneniu RAS SK ako atraktívneho zamestnávateľa na mediálnom trhu, “ povedal Dubec.

Tomáš Doubrava pred nástupom do RAS pôsobil v rokoch 2012 až 2016 v televízii Markíza (Markíza-Slovakia, s.r.o.) na pozícii personálneho riaditeľa a v tej istej spoločnosti v rokoch 2012 až 2010 ako personálny špecialista.

Pred nástupom do televízie mal skúsenosti s personalistikou v zdravotníctve, v tomto segmente pôsobil nielen na Slovensku, ale i v zahraničí, konkrétne v spoločnostiach WIT Recruitment, O’Grady Peyton Europe, ale i v spoločnosti HSE – Health service executive.

Jeho posledným pôsobiskom bola spoločnosť Svet zdravia, kde pôsobil krátko na pozícii personálneho manažéra.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu