Tomáš Juríček a Martina Comisso (zdroj foto: Európa 2. autor: Branislav Waclav)

Od 6. marca odštartuje nová popoludňajšia show v ktorej moderátorské duo predstaví mužsko-ženský svet plný pozitívnej energie, zábavy, ale i užitočných informácií. K Martine Comisso z rádia Jemné sa pridá nová posila Tomáš Juríček, ktorý predtým pôsobil v rádiu Europa 2.

„Bude to moja prvá skúsenosť s moderovaním vo dvojici a veľmi sa na to teším. Milujem výzvy a toto je pre mňa nová, neprebádaná cesta, po ktorej budeme kráčať nielen s Tomášom, ale aj so všetkými poslucháčmi,“ povedala Martina Comisso.

„S Martinou sme pripravení urobiť všetko pre to, aby sa z nás stala obľúbená dvojica a aby si poslucháč našiel v Refreshi to, čo vo svete rozhlasového éteru hľadá,“ doplnil Tomáš Juríček.

Refresh s Martinou a Tomášom si môžete vypočuť každý pracovný deň od 14-tej do 18-tej.

„Okrem Refreshu prichádzame počas týždňa ešte s jednou novinkou – reláciou Večerný relax od 18-tej do 20-tej. Pri jej moderovaní sa budú striedať doterajší denní moderátori Viktória Lancošová a Peter Tarasovič. Nová relácia sľubuje pohodu po pracovnom dni. Nebudú chýbať pozdravy, vyznania a príbehy poslucháčov a k tomu príjemná hudba, ktorú majú poslucháči na Jemných radi,“ uviedlo rádio.

Nová programová štruktúra počas pracovného týždňa:

6:00-10:00 Budíček s Táňou a Lukášom
10:00 – 14:00 Hudobné menu s Petrom/Viktóriou
14:00 – 18:00 Refresh s Martinou a Tomášom
18:00 – 20:00 – Večerný relax s Viktóriou/Petrom
20:00 – 6:00 Créme de la Créme

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu