zdroj: eVisions Advertising

Televízory sú horúcou témou už niekoľko rokov, pretože sprostredkúvajú dôležité informácie, rovnako ako aj zábavu a radosť. Zapĺňajú nám voľný čas a prinášajú novinky z celého sveta, rovnako ako aj zábavné programy, ktoré môžeme pozerať s rodinou a našimi blízkymi. Vo všeobecnosti pred televízormi trávime dosť času, takže sme ochotní aj investovať do kvality. Ktoré sú top televízory pre rok 2021?

Výber podľa ceny

Správny výber sa odvíja predovšetkým od ceny, ktorú ste ochotní investovať do vášho televízora. Napríklad kategória do 200€ je vhodná len pre nenáročných používateľov. Zväčša ide o LED televízory, ktoré majú Full HD rozlíšenie a vo väčšine prípadov nemajú smart systémy. Medzi najobľúbenejšie v tejto kategórii patrí napríklad Toshiba 32L2963DG, ktorý je na rozdiel od ostatných televízorov v tejto sekcii vybavený smart systémom.

Dá sa pripojiť na Wi-Fi a disponuje systémom Android TV. Rovnako disponuje kvalitným audiom. Ak je vaša cenová kategória vyššia odporúčame napríklad Samusng UE32T537A, ktorý sa dá zohnať do 400€. Opäť disponuje Wi-Fi a ide o smart televízor, čo je v súčasnosti veľmi užitočné. Je ľahký, energeticky nenáročný a disponuje množstvom funkcií a prehľadným ovládačom. Plusom je aj príjemný dizajn, ktorý doplní vašu obývačku v príjemnom slova zmysle.

Z najdrahších a v súčasnosti aj najlepších na trhu vyberáme opäť Samsung, konkrétne QE55Q90TA. Vyššia cena je v tomto prípade synonymom nadštandardnej kvality a naozajstného zážitku z pozerania. Je vhodný pre náročných používateľov. Obsahuje napríklad Wi-Fi, Bluetooth, hlasové ovládanie, herný režim, HBO GO, Netflix, Apple TV, Steam Link a množstvo ďalšieho. Dá sa párovať s mobilným zariadením a má kvalitný obraz aj zvuk. Všetko toto a ešte omnoho viac výhod vám ponúka víťaz z finančne najnáročnejšej kategórie.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Nie všetci vyžadujeme, aby náš televízor mal všetky funkcie, ktoré sme vymenovali. Avšak je niekoľko funkcií, ktoré určite oceníte. Pripojenie televízora na Wi-Fi je dnes už úplne bežnou súčasťou fungovania domácnosti a umožňuje vám to napríklad pohodlne pozerať videá. Rovnako môžu byť šetrné aj funkcie Netlfixu, či HBO GO ak radi regulujete čo budete pozerať a kedy. Tieto služby sú totiž skvelé na pozeranie širokospektrálneho obsahu bez reklám a v rôznych žánroch.

Nech už prikladáte televízoru akúkoľvek dôležitosť, väčšinou sa nachádza v každej domácnosti. Ak navyše stavíte na modernejšiu verziu, ktorá disponuje základnými parametrami, určite takýto televízor využijete viac. Pri výbere je dobré poradiť sa s kvalifikovaným personálom, prípadne využiť služby porovnania na internetovom obchode. Ak budete vyberať podľa našich rád, stavte na našich favoritov, s ktorými nič nepokazíte.

(pr)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu