repre foto: titulka TopReality.sk

Druhý najnavštevovanejší reality server na Slovensku, prešiel komplexnou modernizáciou. Okrem novej grafiky a plne responzívneho dizajnu, ktorý ocenia najmä čitatelia na mobilných zariadeniach, prešlo zmenou aj vyhľadávanie inzerátov.

Nový, čistý a plne responzívny dizajn, umožní všetkým užívateľom hľadajúcim reality, ako aj firemným a súkromným inzerentom pridávajúcim ponuky, ľahko sa na stránke zorientovať.

Vzhľadom na rastúci počet používateľov prichádzajúcich z mobilných zariadení, je web prispôsobený tak, aby sa inzeráty dobre prezerali a pridávali bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Úpravami prešlo aj obsahové členenie a menu portálu. Výsledkom je zjednodušenie ovládateľnosti portálu s maximálnym dôrazom na intuitívnosť. Nové TopReality.sk ponúknu viditeľnejšie nápovede pre používateľov, a to najmä vo formulároch.

Čo by tiež malo prispieť k celkovému zlepšeniu používateľského zážitku. Zvýši sa aj bezpečnosť pri kontaktovaní jednotlivých inzerentov a to vďaka použitiu nového captcha modulu.

„Jednoduché vyhľadávanie a čistý dizajn sú kľúčom k spokojnosti používateľov na webe. Preto prichádzame s moderným a kvalitným dizajnom, ktorý nielen dobre vyzerá, ale aj dobre funguje. A to na počítači aj mobile. Verím, že tak výrazne zlepšíme komfort pre všetkých našich návštevníkov a tí si nový dizajn veľmi rýchlo obľúbia,“ povedal Milan Konečný, CEO United Classifieds.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu