Spoločnosť PocketBook nedávno predstavila exkluzívnu módnu čítačku e-kníh PocketBook Sense with Kenzo cover. Novinka v sebe kombinuje posledné módne trendy s vysokou funkčnosťou.

Prémiová šesť-palcová čítačka PocketBook Sense with KENZO cover s technológiou E-Ink bude v predaji s exkluzívnym príslušenstvom, ktoré značka PocketBook vyvinula v spolupráci so svetoznámou módnou značkou Kenzo. Nová čítačka kníh tak môže slúžiť ako doplnok aj k tým najsofistikovanejším módnym kreáciám :)

 

Trendová “haute couture” čítačka e-kníh, to je úplne nová Sense od PocketBook - obr.3Inžinieri a dizajnéri sa pri vývoji prémiovej módnej čítačky PocketBook riadili filozofiou „užitočná krása“. Úzke rámčeky okolo displeja dodávajú zariadeniu zvláštnu eleganciu. Telo čítačky tvoria dve farby „cool gray“ – tmavé odtiene sivej.

Tlačidlá pre obracanie stránok sú umiestnené na zadnom paneli a umožňujú tak pohodlné „listovanie“ aj keď čítačku držíte v jednej ruke. Hladké línie, elegantný tvar a vysoko kvalitné prevedenie robí z novej PocketBook Sense with KENZO cover najočakávanejšiu novinku vo svete elektronických kníh.Trendová “haute couture” čítačka e-kníh, to je úplne nová Sense od PocketBook - obr.2

 

 

 

 

 

Luxusný čierny obal s „krokodílím“ reliéfom sa dokonale hodí k unikátnemu tvaru čítačky.

Lesklý povrch je tak príjemný na dotyk, až sa vám nebude chcieť dať zariadenie z ruky. Mäkké vnútorné polstrovanie obalu chráni displej pred poškodením.

PocketBook Sense with KENZO cover je vybavený technológiou E-Ink a displejom Pearl s HD rozlíšením (1024 × 758 px pri 212 dpi). Zabudovaný senzor automaticky nastaví jas podľa okolitého osvetlenia a tak zaručí ešte príjemnejšie čítanie. Výkonný procesor 1000 MHz zaisťuje rýchle a hladké otáčanie stránok.

Čítačka podporuje 19 obľúbených textových a obrazových formátov a ponúka sadu predinštalovaných slovníkov ABBYY Lingvo, s ktorými môžete ľahko čítať knihy aj v cudzích jazykoch.

Vnútorná pamäť o veľkosti 4 GB môžete rozšíriť pomocou microSD kariet a do čítačky sa tak vojde kompletný výber vašich obľúbených kníh. Používanie zariadenia je jednoduché a hlavne pohodlné vďaka zabudovanému senzoru a novému používateľského rozhrania PocketBook.

Trendová “haute couture” čítačka e-kníh, to je úplne nová Sense od PocketBook - obr.1Vďaka Wi-Fi máte bezproblémový prístup na internet, ktorý otvára neobmedzené možnosti nielen pre čítanie, ale tiež napríklad používanie sociálnej siete pre čitateľa ReadRate.

Predinštalované aplikácie Dropbox a Send to PocketBook umožňujú odoslať obsah do zariadenia aj bez pripojenia k PC.

Spoločnosť PocketBook je tretím najväčším svetovým výrobcom prémiových čítačiek e-kníh založených na technológii E Ink (elektronický papier), rovnako ako aj multimediálnych čítačiek a tabletov so systémom Android.

Spoločnosť bola založená v roku 2007 a jej sídlo sa nachádza vo švajčiarskom Lugane. Výrobky PocketBook sa predávajú vo viac ako 30 krajinách celého sveta.

Vďaka kombinácii hardvéru, softvéru a unikátnemu ergonomickému dizajnu sa čítačky PocketBook radia k prémiovému segmentu trhu.

 

PocketBook Sense with Kenzo cover bude dostupná na Slovensku už v priebehu februára 2015 za cenu 160 eur. A tu k nej môžete nájsť  20 e-kníh grátis > TU

 

[message_box title=“Popis PocketBook Sense/630 Fashion:“ color=“red“]

Displej
6 palcov, E Ink® Pearl HD 1024 x 758 pxl, 212 dpi, frontlight (s podsvietením)
Materiál obrazovky
sklo
Dotykový displej
Kapacitný multidotykový
Podsvietenie
áno
Počet stupňov sivej
16
Procesor
1 GHz
Operačná pamäť
256 MB
Pamäť Flash
4 GB (môže sa rozširovať o Micro SD kartu až do kapacity +32GB, nie je súčasť balenia)
Batéria
Li-Polymerová, 3,7 В, 1500 mAh, až 8000 stránok, bez zapnutého nasvietenia a Wi-Fi
Bezdrôtové spojenie
Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Rozhranie USB
Micro USB
Slot externej pamäte
Micro SD až 32 GB
Gyroskopický senzor/Akcelerometer
nie
Audiovýstup
nie
Reproduktory
nie
Fotoaparát
nie
Formáty elektronických kníh
PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML
Formáty obrázkov
JPEG, BMP, PNG, TIFF
Doplnkové funkcie
ReadRate, DropBox, Send to PocketBook, Book Store, www prehliadač, Kalkulačka, Kalendár, hodiny, Šach, Slovník, Hry – Klondike, Sudoku, Scrible, prezeranie fotografií, funkcia RSS News, Send-to-PocketBook
Materiál šasi
Plast
Farba
Tmavá sivá
Rozmery
151,4 x 109,9 x 7,5 mm
Hmotnosť
155 g
Developer
PocketBook

[/message_box]

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu