Azet.sk kraľuje rebríčku návštevnosti slovenských webov ako stránka a aj ako prevádzkovateľ. Jeho ďalšie dva weby sa opäť dostali do TOP5 najnavštevovanejších portálov, sú to Aktuality.sk a Čas.sk.

Tri weby Azetu sú opäť v TOP 5 najnavštevovanejších stránok - Aktuality.skAktuality.sk vznikli v roku 2005 a sú súčasťou produktového portfólia internetového portálu Azet.sk. Ponúkajú seriózne spravodajstvo z domova i zo sveta.

Nechýba ekonomika, zdravie, šport či veda aj špecializované rubriky a pridružené magazíny. V novembri 2014 ho navštívilo viac ako 1 956 000 unikátnych čitateľov a Aktuality.sk sa tak členia k vedúcim spravodajským webom na Slovensku.

Tri weby Azetu sú opäť v TOP 5 najnavštevovanejších stránok - Cas.skČas.sk je spravodajský server s obsahom z denníka Nový Čas, vlastným online obsahom a pridruženými projektmi. Za november 2014 oslovil 1 802 000 unikátnych návštevníkov.

Azet.sk má tak aktuálne v rebríčku návštevnosti webov prvé, štvrté aj piate miesto. Na vrchole je už tradične rovnomenný portál Azet.sk, ten v novembri 2014 zaznamenal až 2 570 000 návštev.

„Ako som už nedávno avizoval, za takmer desať rokov sme z portálu Aktuality.sk vytvorili sledovaný spravodajský web. Plánujeme investovať do kvalitnej žurnalistiky a z Aktuality.sk chceme vytvoriť pevnú mienkotvornú a nezávislú autoritu v online spravodajstve. Našou prioritou je naďalej rozširovanie a najmä skvalitňovanie spravodajstva či už na Aktuality.sk alebo na Čas.sk. Čitateľom chceme prinášať aktuálne objektívne spravodajstvo a publicistiku a oficiálne štatistiky návštevnosti svedčia o tom, že naše online spravodajstvo je čoraz viac obľúbenejšie,“ hovorí Milan Dubec, zakladateľ a CEO spoločnosti Azet.sk a zároveň dočasne poverený spoluvedením vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Graf návštevnosti slovenských webov za november 2014:

Tri weby Azetu sú opäť v TOP 5 najnavštevovanejších stránok - Graf

Sieť webov Azet.sk tvorí približne 50 etablovaných magazínov, portál Pokec a niekoľko ďalších online služieb. Každý mesiac tak dominuje aj v ďalšom dôležitom rebríčku – návštevnosti zoskupenej podľa prevádzkovateľov. Za november 2014 mala takmer 3 260 000 unikátnych návštevníkov, čo je o 655.000 viac ako číslo najbližšieho konkurenta.

Zdroj: 11/2014 AIMmonitor – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu