Pilsner Urquell – originál výnimočnej chuti a farby, po ktorom získala meno jedna celá pivná kategória, si právom zaslúži špeciálnu pozornosť. Preto pri príležitosti jeho 175. výročia vznikol seriál „Príbehy zlatého ležiaka“. Druhú sériu tohto seriálu si diváci môžu pozrieť už v októbri.

Príbehy zlatého ležiaka plynulo nadväzujú na spot zo začiatku roka. Reklamný spot sprevádza divákov zásadnými okamihmi česko-slovenskej histórie, súčasťou ktorých vždy bolo aj plzenské pivo.

To s nami prežilo dobré i ťažké chvíle. Avšak 175. ročná história tohto pravého originálu je natoľko bohatá, aby o nej mohol vzniknúť šesťdielny seriál, ktorého druhá séria začala 11. októbra.

„Prvé tri diely si fanúšikovia piva mohli pozrieť na oficiálnom Pilsner Urquell YouTube kanáli v priebehu augusta a septembra. Ich hlavnou témou bolo zobrazenie vzniku a rozmachu českej pivnej kultúry, za ktorou stál práve Pilsner Urquell,“ hovorí Martin Troup, marketingový manažér Pilsner Urquell.

Druhú sériu si môžu milovníci zlatého originálu pozrieť v priebehu októbra. „V posledných troch dieloch chceme divákom predovšetkým ukázať, ako Pilsner Urquell zmenil celý svet piva. Viac než sedemdesiat percent celosvetovej produkcie totiž nesie označenie pils, pilsener alebo pilsner,“ dodáva Troup.

Rovnako ako pri prvej sérii, tak i diely druhej série trvajú necelých sedem minút. Čas ideálny na to vychutnať si príbeh originálneho zlatého ležiaka presne tak, ako správne načapovanú Plzeň.

Seriál sprevádza aj online kampaň. Pilsner Urquell komunikuje na Facebooku, YouTube a v archíve TV JOJ.

Príbehy zlatého ležiaka pripravila pre Pivovary Tovar agentúra Triad Advertising, ktorá vytvorila aj zmienený televízny spot a produkciu zabezpečila spoločnosť Nomad Films a réžiu Markus Kruga.

Vizuály kampane:

Pozrite seriál: 

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu