Katarzyna Sanojca, Account Director & Teamleader (foto: Triad)

Zuzana Kropáčová, Andrea Krajícová, Tereza Stará, Katarzyna Sanojca a Tomáš Hortík sú nové posily v pražskom tíme Triadu. Keďže agentúra dostáva od súčasných klientov čoraz viac integrovaných zadaní, posilnila tím accountov o päť senior manažérov s niekoľkoročnými skúsenosťami zo sieťových agentúr. Triad v poslednom období získal nových klientov – značku Mirinda spoločnosti PepsiCo, Lučina, alebo Kráľ syrov spoločnosti Savenica.

„TRIAD bol od začiatku postavený na nadšencoch, ktorí sa radi učili novým veciam a dokázali prísť s nevšednými riešeniami. Veľa z nich u nás stále pôsobí na najvyšších funkciách. Na druhú stranu ale prichádzajú zadania na čoraz väčšie kampane. Tie vyžadujú skúsených seniorov, ktorí toho majú už veľa za sebou a od ktorých sa môžu ostatní učiť predovšetkým v oblastiach, ktorým sme sa doteraz veľmi nevenovali, “ povedala Petra Jankovičová, managing director reklamnej agentúry TRIAD Prague.

„Som veľmi rada, že takí ľudia sa k nám hlásia sami a nemusíme ich dlho hľadať, čo beriem ako znak doterajšej dobrej práce. Navyše pri súčasnej situácii na trhu práce, kde je reálne o dosť menej talentov, než si trh žiada, je to priam výnimočné, “ dodala Petra Jankovičová.

„Ešte viac ma teší fakt, že klienti v Česku začínajú premýšľať oveľa viac integrovane a prestávajú deliť agentúry a nápady na digitálne a nedigitálne. V nasledujúcich mesiacoch nás čaká práca na niekoľkých kampaniach, kde určite využijeme bohaté skúsenosti nových kolegov okrem iného aj z ATL a BTL, „doplnila Petra Jankovičová.

Takto Triad predstavil nových kolegov:

zuzana-kropacova-senior-account-manager-triad-prague
Zuzana Kropáčová, Senior Account Manager (foto: Triad)

Zuzana Kropáčová, Senior Account Manager
Okrem poslednej zastávky v JWT Prague, kde mala na starosti značky Bohemia Sekt, Habánské sklepy, Víno Mikulov alebo Chateau Bzenec, naberala Zuzka skúsenosti v Leo Burnett a Loosers. V Triade má na starosti značku Eduscho.

Katarzyna Sanojca, Account Director & Teamleader
Katarzyna Sanojca, Account Director & Teamleader (foto: Triad)

Katarzyna Sanojca, Account Director & Teamleader
Katarzyna „Kaša“ do Triadu prišla po niekoľkoročnej skúsenosť z agentúry DDB Prague, kde pracovala hlavne pre klienta McDonalds a následne pre Volkswagen, Lactalis Group, BMW, Linku bezpečia a Sananim. Cenné skúsenosti zbierala aj v RMP, kde sa starala o klienta Tesco v dvoch krajinách. V agentúre Triad vedie tím, ktorý pracuje pre značky PepsciCo, Savencia Fromage & Dairy a developera YIT.

tereza-stara-senior-account-manager
Tereza Stará, Senior Account Manager (foto: Triad)

Tereza Stará, Senior Account Manager
Terka sa v agentúre Triad bude starať o nového klienta z portfólia PepsiCo. – značku Mirinda a o značky patriace spoločnosti SAVENCIA Fromage & Dairy Slovakia, a.s. Do Triadu prichádza z agentúry Butterflies & Hurricanes, kde sa venovala BTL, ATL, Packaging a CI, a pracovala pre značky Nestlé, Kofola alebo Hartmann. Skúsenosti naberala tiež v pražskej pobočke Leo Burnett pri práci pre značky Philip Morris (Marlboro) a Post Bellum.

andrea-krajicova-senior-account-manager-triad-prague
Andrea Krajícová, Senior Account Manager (foto: Triad)

Andrea Krajícová a Tomáš Hortík, Senior Account Manageri
Andrea a Tomáš prichádzajú z agentúry Havas WW Prague. Andrea má za sebou ATL kampane pre značky, ako Komerční banka, Modrá pyramída (komunikácia so sovou v hlavnej úlohe), Česká poisťovňa, Generali a Becherovka. V agentúre Triad sa stará o projekty značky IKEA.

Tomáš sa v Triade stará o projekty značky Corgoň, kde okrem iného využíva svoje skúsenosti z Havas, kde pripravoval ATL komunikáciu pre značky Bernard, Komerční banku a Citroën.

tomas-hortik-senior-account-manager-triad-prague
Tomáš Hortík, Senior Account Manager (foto: Triad)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu