záber z TV spotu

Česká pobočka agentúry Triad nedávno použila people placement a vytvorila blogerku pre komunikáciu značky Jihlavanka pre spoločnosť Eduscho Praha a slovenský Triad riešil kampaň pre značku Eduscho Grande, ktorá bola spojená s emóciami, najlepší víkend je predsa Grande víkend u vás doma!

Za kampaňou Grande víkend stojí spoločne marketingové oddelenie spoločnosti Tchibo Slovensko a reklamná agentúra Triad. PR aktivity zastrešila PR agentúra MCC PRofessionals.

Jesenná kampaň bola on air od 26. septembra do 20. novembra, bola spojením BTL a digitálu a podporená printovou inzerciou, TV spotmi a komunikáciou na sociálnej sieti.

BTL časť kampane prebehla formou in-store podory na predajniach, ktorej súčasť tvorili POS materiály vo forme shelftalkerov, wobblerov, shelfstopperov a stojanové vystavenia výrobkov v regáloch na promo zónach. Súčasťou komunikácie bola aj kampaňová microsite www.grandevikend.sk.

Pointou kampane bola idea, že najlepší víkend je ten doma strávený s najbližšími a kvalitnou kávou. Kampaň bola primárne zacielená na milovníkov kávy a pracovala s claimom Chuť domova. Značka nastavila úplne nový komunikačný koncept a pozicioning.

„Víkend – to sú chvíle, kedy doma trávime najviac času, a preto sa stal pre našu kampaň kľúčový. Ľudia dnes dostávajú najrôznejšie tipy, ako stráviť víkend niekde inde, mimo svojho domova. Čo však užiť si výnimočný víkend na mieste, kde sa cítime najlepšie a s tými, ktorých máme najradšej? Preto vyzývame ľudí, aby zažili ten najlepší víkend svojho života v pohodlí domova, v spoločnosti dobrej kávy, akou Eduscho bezpochyby je,“ vysvetlili komunikačnú ideu Zuzana Žambochová a Pavol Svedoník z marketingového tímu spoločnosti Tchibo Slovensko.

Vizitka kampane:
• Agentúra: TRIAD Advertising
• Creative Director: Peter Baslík
• Art Director: Filip Lichtnecker, Tomáš Pospíchal
• Dizajn: Filip Lichtnecker
• Copywriter: Pavol Paulenda, Roman Hríbik
• Account Manager: Stanislava Fabšíková

Pozrite si TV spot:

4 online videá (Facebook a Youtube):

https://www.youtube.com/watch?v=KJp9DaowfKk

https://www.youtube.com/watch?v=0Swr587cMoM

https://www.youtube.com/watch?v=ynsdAZx6dvc

https://www.youtube.com/watch?v=KDk1rrosstE

Vizuály kampane:

triad-vytvoril-kampan-eduscho-grande-vikend-u-vas-doma-vizual-kampane-1
zdroj: MCC PRofessionals
eduscho_grande-vikend
zdroj: MCC PRofessionals
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu