autor foto: Matúš Koprda, zdroj: Trnavské rádio

Trnavské rádio má nový zvukový obal. Od 14. februára vynovilo jingle a všetky zvučky. Zmenilo ich po viac ako dvoch rokoch.

„Zvukový obal sme aktualizovali s ohľadom na formát rádia a preferencie poslucháčov. Nové jingle zjednocujú celkový zvuk rádia a pridávajú k nemu emóciu,“ povedal programový riaditeľ Dušan Vančo.

Jingle sa pripravovali od jesene 2019. Pôvodný ženský hlas rádia Silviu Soldanovú nahradil mužský hlas. Je ním herec Divadla Jána Palárika Miro Beňuš.

Rádio už od leta pracuje s novým sloganom „Hity včera – hity dnes“. Za produkciou nového zvukového obalu je slovenský tím Top Jingle, producent Marek Vozár a hudobník a spevák Pavol Petrík. Ten sa spolu s vokalistkou Andreou “Tyou” Atyafiovou postaral aj o spevy.

“Výroba novej zvukovej grafiky pre Trnavské rádio bola pre nás výzva a veľká zodpovednosť zároveň. Veríme, že sa poslucháčom bude páčiť a že aj vďaka nej budú mať k svojmu rádiu stále bližšie a bližšie,” doplnil Pavol Petrík.

Trnavské rádio začalo vysielať na jeseň roku 2017 ako malé lokálne rádio. Za krátku dobu si získalo stabilnú poslucháčsku základňu a ladia ho poslucháči nielen v meste Trnava, ale aj v širšom okolí.

Stalo sa ideálnym spoločníkom, ktorý ľuďom ponúka najviac obsahu z ich regiónu a najčerstvejší dopravný servis z regionálnych ciest každých 30 minút.

Podľa reprezentatívneho prieskumu agentúry AKO z augusta 2019, ktorý zadala RegioMedia – media representative pre regionálne rádiá, je Trnavské rádio treťou najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou v Trnave. Aspoň občas ho počúva 23,3% poslucháčov. Priamo v meste je na prvom mieste v známosti s výsledkom 58,1%.

autor foto: Matúš Koprda, zdroj: Trnavské rádio

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu