zdroj: Trnavské rádio

Trnavské rádio pripravilo pre poslucháčov volebný špeciál Trnavská volebná noc. Parlamentné voľby sú mimoriadne dôležitou udalosťou, ktorú vo vysielaní pokryje spravodajskými vstupmi a rozhovormi.

V sobotu 29. februára bude v štúdiu od 22.00 hodiny naživo diskusia so sociológom Katedry sociológie Filozofickej fakulty Trnavskej univerzity Ľubomírom Šottníkom.

Prieskumy a fenomény aktuálnych volieb rádio zmapuje spoločne so šéfom agentúry AKO Václavom Hříchom. Poslucháči sa dozvedia aj to, ako prebiehal volebný deň v regióne.

„Rádio je aktuálne a prináša v reálnom čase informácie aj pre tých, ktorí nemôžu byť nonstop online. Poslucháčom ponúkneme pohľad do viacerých volebných centrál a pochopiteľne aj do tej, ktorá bude priamo v Trnave,“ povedal programový riaditeľ Dušan Vančo.

Trnavská volebná noc bude okrem živého vysielania na frekvencii 103,9 FM prítomná aj na sociálnych sieťach. Rádio chystá zaujímavý obsah prostredníctvom instagramových stories na profile Trnavského rádia či na facebooku.

Trnavské rádio prináša najviac obsahu z regiónu Trnavy. Spravodajsky pokrýva najdôležitejšie udalosti s dôrazom na to najpodstatnejšie z kraja. Aktuálne správy vysiela vždy 5 minút pred celou, teda o 5 minút skôr, ako ich je možné zachytiť v ostatných rádiách. Súčasťou je aj čerstvý dopravný servis z regionálnych ciest vysielaný každých 30 minút.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu