zdroj: Trnavské rádio

Trnavské rádio v marci upravilo svoje logo. Strieškou vyzýva k tomu, aby sme pokiaľ je to možné, zostali doma, a ochránili tak seba, i svojich blízkych. Odvysielaním koncertov pokračuje v iniciatíve #OstavamDoma.

Takmer presne pred rokom oslavovalo Nádvorie, priestor súčasnej kultúry v Trnave, svoje prvé narodeniny. Trnavské rádio bolo pri tom a fantastickú atmosféru troch najväčších koncertov zaznamenalo.

V piatok 17. apríla si vo svojom vysielaní pripomenie, ako znie viac ako tisícka fanúšikov na koncertoch svojich hviezd. „Živák“ skupín Vidiek a Puding pani Elvisovej odvysiela o 20.00 hodine.

V sobotu 18. apríla si poslucháči vypočujú záznam koncertu skupiny Polemic. Začína v rovnakom čase o 20.00 hodine. Všetky koncerty súčasne s Trnavským rádiom odvysiela aj bratislavské rádio THE END.

„V tomto náročnom období je dôležité prinášať veľa pozitívnej energie. Tieto koncerty mali výnimočnú atmosféru. Je to počuť a verím, že poslucháčom opäť pripomenieme, aké je Trnava živé mesto,“ povedal Dušan Vančo, programový riaditeľ Trnavského rádia.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu