foto: Elektrárňa Piešťany, FB, zdroj: Trnavské rádio

Trnavské rádio vyráža zo svojho štúdia na Nádvorí do miest a obcí Trnavského kraja. Prostredníctvom živého vysielania otvorí miesta, ktoré musia byť uzavreté. V pláne je šesť zaujímavých lokalít.

Každú nasledujúcu sa poslucháči dozvedia v priebehu priameho prenosu z aktuálneho miesta. Prvou lokalitou, v ktorej Trnavské rádio postaví svoje prenosné štúdio, bude kultúrny priestor a národná kultúrna pamiatka Elektrárňa Piešťany.

„Všetci sa v týchto týždňoch snažia nejakým spôsobom pomáhať svojim komunitám. My chceme prispieť tým, čo vieme robiť najlepšie. Vyrazíme za ľuďmi a priamo z miesta vo vysielaní povieme, čo dobré pre ostatných vo svojom meste či obci robia,“ povedal Dušan Vančo, programový riaditeľ Trnavského rádia.

„Regionálne rádio je pre ľudí a o ľuďoch z regiónu. Navyše podpora dobrých vecí je súčasťou toho, čo i tak dlhodobo robíme,“ dodáva.

Trnavské rádio v obľúbenom kúpeľnom meste privíta hostí z domovskej Elektrárne, či z projektu Arta Piešťany.

Mestské aktivity poodhalí primátor Peter Jančovič. Trnavský župan Jozef Viskupič príde spolu s riaditeľom Hotelovej akadémie Ladislavom Blaškovičom.

Hosťom bude aj prezident piešťanského hokejového klubu ŠHK 37 Jaroslav Lušnák.

Špeciálne vysielanie z Piešťan môžu počúvať poslucháči Trnavského rádia už tento utorok 21.4. od 7.00 h do 15.00 h. Stačí #ZostaťDoma a naladiť si 103,9 FM.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu