Trochu inak s Adelou 10.9., hostia: Zbyněk Kubáček, Eva Petrikovičová, Paper Moon Trio (zdroj: RTVS)

Obľúbená talkshow Adely Vinczeovej prichádza na obrazovky Dvojky s novou sériou a ďalšími výnimočnými a originálnymi hosťami. Pre všetkých fanúšikov tejto relácie si RTVS pripravila prekvapenie.

Nie raz, ale hneď dvakrát v mesiaci si budú môcť v novej sezóne diváci vychutnať premiérové časti relácie Trochu inak s Adelou. Novátori, rebeli, vynálezcovia, svojrázni umelci i unikátne osobnosti dostanú na obrazovke dvojnásobný priestor, z čoho sa teší aj samotná moderátorka.

„Vnímam to tak, že Trochu inak je priestorom pre zaujímavé svety. Takže TIE dostávajú dvojitú možnosť sa zviditeľniť. Verím, že v nejakej verzii sa už konečne vrátime aj ku kontaktu s obecenstvom a že táto periodicita bude novým nádychom pre fanúšikov aj celý tím,“ povedala Adela Vinczeová.

„Zmenou periodicity vysielania na dvojtýždennú chceme vytvoriť relácii Trochu inak s Adelou stabilnejší vysielací priestor na obrazovkách Dvojky. Takýto typ relácie si to rozhodne zaslúži a veríme, že divákov táto zmena poteší,“ hovorí generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Pozvanie do prvej premiérovej časti novej sezóny relácie prijala vynikajúca slovenská herečka Kamila Magálová, matematik Zbyněk Kubáček a youtuberka Eva Petrikovičová, ktorá sa venuje téme obezity. Hudobným hosťom bude Paper Moon Trio.

Zmeny sa dotkli aj miesta, na ktorom sa bude relácia nakrúcať. Z SND sa nakrúcanie od septembra presúva do komornejších priestorov Divadla L+S a diváci, ktorí si lístky zakúpia, tak môžu zažiť Adelu a jej hostí zblízka podľa aktuálne platných nariadení v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).

Prvú premiérovú časť Trochu inak s Adelou si diváci Dvojky budú môcť vychutnať už v piatok 10. septembra o 22.15 h. Druhá premiérová časť novej sezóny relácie je naplánovaná na 24. septembra a diváci sa v nasledujúcich častiach môžu tešiť aj na Borisa Valábika, Daru Rolins, Fera Joke-a, či moderátorku RTVS Svetlanu Surovú.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu