TV Barrandov si v magazíne Barrandovská Sedmička pripomenie Ivetu Bartošovú
zdroj: TV Barrandov

Magazín televízie Barrandov – Barrandovská Sedmička s podtitulom „Málo ma pozná“ sa bude venovať témam okolo populárnej speváčky v utorok 28. apríla o 21:25 hod., deň pred smutným výročím od tragickej smrti Ivety Bartošovej.

V relácii sa dozviete odpovede na otázky „Ako s odstupom jedného roka vidia speváčkine posledné rozhodnutie jej kolegovia a blízki? Ako veľmi, alebo málo ju v skutočnosti poznali?“

Magazín Barrandovská Sedmička je magazín zo sveta slávnych, úspešných a inšpiratívnych ľudí. Čo hýbe českým šoubiznisom, o čom sa hovorí a čo by nemalo ujsť pozornosti?

Ako žije česká smotánka a kam sa vytratila sláva kedysi toľko populárnych hviezd a niekdajších stálic filmového plátna? Odpovede pozná Barrandovské Sedmička. Programom sprevádza moderátorka Heidi Janků.

Iveta Bartošová bola aj na sklonku svojej hudobnej kariéry doslova prenasledovaná bulvárnymi médiami. šéf českého bulváru Pavel Novotný v rozhovore pre denník SME krátko pred jej smrťou povedal:

„Samozrejme, my Bartošovú naozaj zabijeme. Ona sa však zabíja aj sama, ale o tom sa nebavme. Faktom je, že na nej dlhé roky parazitujeme, a ľudsky ju už aj ľutujem. Uvedomujem si, že keď ju odfotia pomočenú, je to nedôstojné, a že naozaj prispievame k jej blížiacemu sa koncu.“

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu