TV Barrandov spustí novú televíznu stanicu Barrandov Plus - logo
zdroj: TV Barrandov

Program novej stanice TV Barrandov Plus kombinuje relácie pre najmenších divákov s európskou aj svetovou dokumentárnou tvorbou. Vysielať začne v sobotu 16. mája o 10-tej hodine.

Cieľovou skupinou sú deti od 4 – 14 rokov (denné vysielanie); stredná veková skupina so stredoškolským a vysokoškolským vzdelaním, zo strednej a vyššej sociálno-ekonomickej triedy (večerné vysielanie).

Šírenie TV signálu je zabezpečené pozemnou sieťou Českých Rádiokomunikácií v Multiplexe 3, Barrandov Plus je zároveň súčasťou ponuky digitálnych operátorov UPC a Skylink, následne aj O2 TV.

Animované rozprávky, ktoré si získali srdcia detí naprieč Európou aj za oceánom, báječné rodinné filmy i dokumenty naprieč žánrami – taký bude Barrandov Plus.

Jeho vysielanie začne v sobotu 16. mája film Winx Club Movie, prvý z premiérovej série animácií o krásnych vílach Winx. Prvý deň vysielania prinesie historické dokumenty a tiež unikátnu sondu do sveta záhad a nevysvetliteľných javov.

„Začatím vysielania stanice Barrandov Plus sa nekončí rozširovanie nášho televízneho portfólia. Už na leto tohto roku plánujeme spustiť hudobnú stanicu Barrandov Muzika. Žánrové spektrum programovej ponuky Barrandova tak nadobudne na pestrosti diváckej aj obchodnej atraktivity, „ povedal Jaromír Soukup, majiteľ a predseda predstavenstva spoločností EMPRESA MEDIA a Barrandov Televizní Studio.

TV Barrandov spustí novú televíznu stanicu Barrandov Plus
zdroj: TV Barrandov

Dokumentom venuje Barrandov Plus deväť hodín vysielacieho času, a síce od ôsmej hodiny večernej do piatej rannej, ranný a popoludňajší program bude každý deň patriť deťom.

Detský divák sa hneď v prvých mesiacoch vysielania môže tešiť napríklad na úspešnú animáciu z americkej produkcie Karcoolka (Hoodwinked) či Asterix a Obelix, vzdelávaciu vlastnú tvorbu a aj na rodinné filmy. Dokumenty odhalia najzaujímavejšie miesta a udalosti svetových dejín.

Barrandov Televizní Studio, a.s. je súčasťou vydavateľstva EMPRESA MEDIA, do ktorého portfólia patrí aj produkčná spoločnosť Real TV.

EMPRESA MEDIA vydáva časopisy Týždeň, publicistický Inštinkt a Inštinkt Interview, spoločenské magazíny Sedmička a Sedmička Exkluziv, marketingový titul MarketingSalesMedia a tiež časopisy pre dospievajúcich a deti Top dievčatá, Popcorn alebo Animáček.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu