ukážka novej televíznej grafiky (zdroj: TV Bratislava)

Novú televíznu grafiku pre TV Bratislava vytvoril producent kreatívneho štúdia Oreo Martin Hudák a grafická dizajnérka Petra Bartošová.

Po 10. rokoch sa zmenila televízna grafika a zároveň TV Bratislava redizajnovala i moderné vysielacie pracovisko, ktoré po novom bude vysielať v HD formáte.

„Zakladatelia televízie Ing. Mária Urlandová a Ing. Silvester Ernek spomínajú na uplynulých 10 rokov ako na roky vysokého pracovného nasadenia celého kolektívu 15 až 20 pracovníkov, aby každý deň priniesli na TV obrazovku nový premiérový program,“ uviedla televízia.

„Teší nás najmä dôvera divákov, ktorí nám denne píšu o svojich starostiach, ktorým sa snažíme venovať čo najviac,“zhodli sa Urlandová a Ernek.

Televízia zverejnila, že v priemere vyrába mesačne 2500 minút premiérového programu, čím sa radí medzi najväčšie regionálne TV na Slovensku.

Podľa prieskumu, ktorý si dala urobiť televízia, až 35,5 % obyvateľov Bratislavy pravidelne sleduje TV Bratislava.

„Nenapodobňujeme národné média – netreba nás porovnávať. My sami sme si vybrali, že chceme byť iní – dôvernejší,“ povedala spoluzakladateľka TV Bratislava Mária Urlandová.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu