Skupina Markíza pokračuje vo vysielaní zápasov Fortuna ligy. Stane sa tak vďaka spolupráci s Úniou ligových klubov a UFA Sports Slovakia, ktorá je držiteľom vysielacích práv.

Už od 12. septembra 2015 si budú môcť diváci pozrieť vybrané sobotné zápasy Fortuna ligy, 12 zápasov v tomto roku a 14 zápasov na jar budúceho roka.

Komentátormi stretnutí budú Miroslav Špaček a Slávo Jurko. Samozrejme nebudú chýbať ani pozápasové rozhovory s trénermi a hráčmi, ktoré sprostredkujú redaktori Daniel Očenáš, Peter Filo, Adam Lehocký a Štefan Eisele.

TV Dajto tak bude prinášať nielen kvalifikačné zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, ale aj zápasy Fortuna ligy.

„Sme radi, že divákom každý týždeň ponúkneme priamy prenos zápasu Fortuna ligy a nadviažame tak na úspešnú sériu šiestich duelov odvysielaných v máji. Pravidelné súboje najlepších slovenských futbalových tímov obohatia športovú ponuku na Dajto každú sobotu,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Veľmi nás teší, že po šiestich zápasoch z minulej sezóny Fortuna ligy prejavila skupina Markíza záujem o najvyššiu futbalovú súťaž aj v tomto ročníku. Verím, že televízni diváci si prídu na svoje a budú sledovať napínavé fortunaligové súboje na TV Dajto,“ dodal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu