Televízia JOJ sa z dôvodu rešpektovania súčasného stavu a zodpovednosti k zdraviu všetkých účastníkov a spolupracovníkov na šou rozhodla zrušiť talentové kastingy.

Show Česko Slovensko Má Talent zvykne pravidelne na jar usporiadať kastingové víkendy v Čechách a na Slovensku. Aj tento rok sa mali kastingy konať v našich mestách v dňoch od 21. do 22. marca a od 28. do 29. marca v Čechách.

Vláda Slovenskej republiky v stredu 11. marca vyhlásila v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu na celom území našej republiky mimoriadnu situáciu.

Vzhľadom na prebiehajúcu situáciu v krajine sa vedenie rozhodlo kastingové víkendy zrušiť.

„Našim prvoradým cieľom je zabezpečiť ochranu zdravia účastníkov kastingov aj štábu. Preto sme na základe analýzy aktuálnych informácií a po konzultácii s relevantnými autoritami rozhodli posunúť kastingy šou Česko Slovensko Má Talent,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Nové termíny kastingov televízie zverejnia v dostatočnom predstihu, aby sa uchádzači mohli čo najlepšie pripraviť. Prihlásených účastníkov zároveň televízie prosia o trpezlivosť.

Televízia JOJ prijala sériu bezpečnostných preventívnych opatrení vzhľadom na riziko prenosu koronavírusu. Vo štvrtok 12. marca zrušila nakrúcanie relácie Sedem.

Nakrúcanie relácie V siedmom nebi sa konalo bez komparzu za prísnych bezpečnostných opatrení.

Televízia Prima už zrušila natáčanie Show Jana Krause s publikom a rovnaká situácia sa bude opakovať i na budúci týždeň.

O aktuálnej situácii ohľadom koronavírusu informujú obe televízie vo svojich spravodajských reláciách. TV JOJ aj na webe noviny.sk

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu