Základnou myšlienkou jesennej filmovej ponuky TV Joj bude dobrodružstvo. Komerčná televízia chce zažiariť aj vďaka hrdinom, ktoré jednotlivé filmové trháky reprezentujú. Na jesennú programovú ponuku láka špeciálnym trailerom.

Najlepšie filmy
Ponuka je naozaj bohatá a propaguje presnosť, rýchlosť a ohromujúcu silu. Upútavka sa snažila vizuálne dokonale stvárniť všetky tieto vlastnosti, ktoré by mali dobrodružné filmy naozaj obsahovať. Dynamický zostrih záberov z akčných scén doplnil televízny tím hudobným mixom plným originálnych zvukových efektov z kreatívnej dielne.

Diváci tak od 1.septembra uvidia najlepšie filmy, ktoré budú súčasťou televíznych obrazoviek po celom Slovensku. V ponuke je fantasy film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc. Nejde tu však o klasickú rozprávku. Miestne celebrity sa vyberú na misiu, počas nej musia zachrániť miestne deti, ktoré uniesli čarodejnice z okolitých lesov.

Medzi top filmy jesene TV Joj patria aj obľúbené Hry o život, v ktorom sa hlavnou hrdinkou stáva 16 ročné dievča bojujúce za záchranu svojej sestry. Na svoje si prídu aj milovníci animovaných filmov. Pripravená je totiž aj obľúbená rozprávka Neskrotná. Ďalšou filmovou lahôdkou budú Avengers: Pomstitelia v hlavnej úlohe s Robertom Downey a Scarlett Johansson. Hrdinom bude aj Bilbo Pytlík vo filme Hobit: Neočakávaná cesta.

 

Seriály plné hrdinov
TV Joj sľubuje, že hrdinovia nebudú len súčasťou filmových trhákov, ale aj seriálov. Od 1.septembra bude vysielať druhú sériu severskej výpravnej ságy Vikingovia II. Teasingové spoty a upútavka na seriál dokazuje, že pôjde o viditeľne dobrodružnú jeseň, na ktorú sa TV Joj nevie dočkať a verí, že jej súčasťou budú aj diváci.

Stanislava Andraščíková

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu