zdroj: TV JOJ

Najobľúbenejšia bábková dvojica Hanička a Murko pripravila v spolupráci s televíziou JOJ exkluzívnu premiéru svojho prvého muzikálu Kúzelný kvet, ktorý si budú môcť najmenší diváci pozrieť v pondelok 15. júna.

Televízia JOJ vytvorila jedinečný detský projekt trvajúci už viac ako dva mesiace. Počas tohto obdobia si najmenší diváci mohli na www.joj.sk pozrieť koncerty svojich obľúbených interprétov naživo.

Aj spolupráca Haničky a Murka je súčasťou detského projektu. Tentokrát deťom teelvízia JOJ prinesie premiéru muzikálu Kúzelny kvet z ich dielne.

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako ostatné malé deti v škôlkárskom veku. Až RAZ… Raz sa im prihodí niečo kúzelné.

Nájdu semienko, zasadia ho a vďaka kúzelnému kvetu prežijú jeden rozprávkový deň! A čo všetko zažijú? To sa dozviete v úplne novom predstavení! V muzikáli Kúzelný kvet sa deti môžu tešiť na 11 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú.

Po prvýkrát sa stretnú s novými kamarátmi Haničky a Murka – pani Sliepkou a pánom Kohútom, pani Líškou, pánom Ďatlom, kamarátmi Ježkom, Zajkom či nezbednými Myškami a mnohými ďalšími zvieratkami z lesa a gazdovstva. Väčšina nových zvieracích kamarátov Haničky a Murka pochádza z rodiny maňušiek Living Puppets.

Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky, a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické. Nenechajte si ujsť premiéru muzikálu Kúzelný kvet v pondelok 15. júna o 10.00 hod..

Ak sa túžite premiéry zúčastniť, svoj lístok si môžete zakúpiť na www.joj.sk a tiež v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanete do emailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Muzikál Kúzelný kvet bude potom dostupný ešte v archíve do utorka 16. júna do 18.00 hod.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu