TV JOJ pripravila pre všetky deti prekvapenie v podobe detského koncertu Ľadové kráľovstvo

Televízia JOJ prináša presne na Deň detí slovenské Ľadové kráľovstvo s originálnymi hlasmi, ktoré deti poznajú z televízie, kina, či DVD.

Ľadové kráľovstvo si môžete v premiére pozrieť v pondelok 1. júna o 10.00 hod. na www.joj.sk. Počas live streamu budú Andrea Somorovská ako Elza a Lucia Bugalová ako Anna spievať cover verzie tých najväčších hitov z rozprávok Frozen 1 a Frozen 2.

Po prvýkrát zaspieva aj Marián Labuda, ktorý vdýchol život snehuliakovi Olafovi. Ďalším vzácnym hosťom bude Juraj Kemka, ktorý vtipne nadaboval statočného Krištofa.

Počas krátkych rozhovorov vyspovedá televízia JOJ predstaviteľov hlavných postáv a poodhalí najmladším divákom, ako vznikala slovenská verzia slávneho muzikálu, nahrávanie skladieb, ktorá pesnička je podľa nich najťažšia, najobľúbenejšia a ďalšie zaujímavosti.

Vystúpenie slovenského Ľadového kráľovstva si budete môcť pozrieť v pondelok 1. júna o 10.00 hod. na www.joj.sk. Koncert bude dostupný v archíve do utorka 2. júna do 18.00 hod..

Všetci, ktorí chcú byť pri tom, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 2,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

Časť z finančného výťažku pôjde na OZ Nádej detí. Televízia tiež vyberie výhercov, ktorí získajú DVD z filmu Frozen 2.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu