Sviatočný vizuál TV JOJ podporia herci, ktorých diváci už dobre poznajú zo seriálov TV JOJ, ale aj nové tváre, ktoré sa majú od nového roka 2014 objaviť v chystaných projektoch televíznych staníc skupiny JOJ.  

Diváci teda môžu začať počítať dni do Vianoc spolu s Mirkou Partlovou, Miškou Čobejovou, Soňou Norisovou, Zuzanou Tlučkovou, Csongorom Kassaiom, Romanom Luknárom, Jozefom Vajdom, Zuzanou Haasovou, Jankom Koleníkom alebo Sveťom Malachovským, René Štúrom…

Vianocna a silvestrovska TV JOJ - foto z natacania - 4

Nechajte sa preto prekvapiť, ako rôznorodo môže vyzerať počítanie do Vianoc či do Silvestra, a tiež aký program pre vás chystá  TV JOJ. Odštartujú ho sloganom: POČÍTAJTE S NAMI! Štart už 1. decembra!

Viac o  príprave:

Grafiku stanice televízie JOJ pripravil kreatívny tím televízie a pod palcom ho mala kreatívna režisérka Barbora Kardošová. Nakrúcanie prebiehalo v štúdiu na zelenej ploche a bolo naozaj vtipné. Herci dostali do rúk aj rôzne pomôcky – napríklad zvonček, ťahali za špagát, luskali, kýchali a aj takýmito pomôckami odpočítavali dni do Vianoc. O oblečenie ladené do zimného looku a postarali kostymérky TV JOJ. Nakrúcanie prebehlo na dve etapy. Do vysielania sa budú upútavky zaraďovať postupne.

Od 1. decembra to na obrazovkách JOJky odštartuje dvojica Michaela Čobejová a Csongor Kassai (na titulkovej fotografii hore).

 

Zdroj: JOJ GROUP