zdroj: TV JOJ

Zástupca šéfredaktora .týždeň Michal Magušin moderuje v bratislavskom klube Pod Lampou reláciu Zákulisné reči. S prácou novinára začínal v tlačovej agentúre. V .týždni sa venuje prevažne politike.

Po novom z prostredia online vystúpi do plno formátovej celoslovenskej televízie, aby moderoval novú reláciu Na hrane. Dramaturgiu novej relácie zastreší reportérka TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

„Máme veľký spoločný vznešený cieľ, obidvaja sa už niekoľko rokov snažíme túto krajinu posunúť k lepšiemu v pozícii novinárskej. Momentálne budeme spolu robiť na politickej diskusii a ja sa veľmi teším,“ povedal pre .týždeň Michal Magušin.

Názov novej relácie bude Na hrane. „Na hrane to môže byť z viacerých dôvodov, lebo Michal môže byť naozaj ostrý a budeme diskutovať o témach, ktoré budú na hrane v tom predvolebnom období a bude sa na tom lámať verejná mienka,“ doplnila Dibáková.

Relácia bude zaujímavá v tom, že bude so živým publikom. Dvaja hostia si do štúdia prinesú vlastných podporovateľov.

Zároveň diváci pri televíznych obrazovkách budú môcť klásť vlastné otázky a participovať na relácii, tak ako to už diváci poznajú z relácie .týždňa Zákulisné reči, kde sa zapájajú pomocou aplikácie sli.do.

Tím tvorcov novej relácie pre Mediahub.sk mimo záznam prezradili, že ako prvého hosťa by do prvej relácie určite chceli pozvať bývalého premiére Roberta Fica.

Relácia Na hrane sa objaví na obrazovkách TV JOJ už v septembri, v období po začiatku septembrovej schôdze Národnej rady SR, t.j. po 10.9.

Aktualizované: Novú politickú diskusnú reláciu môžete sledovať od 12.9.

„Od detstva som bol úplne ponorený do politiky. Poznáte to, diskusie pri rodinnom obede – kde to pri 12 súrodencoch bola niekedy veľmi búrlivá debata – potom vášnivé polemiky so spolužiakmi a kamarátmi. A nedalo sa toho zbaviť ani počas štúdií žurnalistiky v Bratislave, vo Philadelphii či v Londýne. Politika sa so mnou nesie doteraz a myslím, že je to nerozlučný zväzok,“ zdôveril sa na sociálnej sieti moderátor novej relácie.

zdroj: TV JOJ

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu