repro foto: TV JOJ

Nie je to len konštatovanie, či hashtag dnešných dní. Je to názov relácie, ktorú televízia JOJ ponúkne svojim divákom. Všetci sme v tom spolu. Vidíme to denne v spravodajstve, čítame v novinách, na weboch či na sociálnych sieťach.

Život sa však kvôli koronavírusu úplne nezastavil. Ani u vás doma, ani u v televízii. Televízia JOJ sa rozhodla priniesť formát o tom, čo momentálne všetci prežívame kvôli ochoreniu COVID-19.

Reláciou vás bude sprevádzať moderátor Vlado Voštinár a Lukáš Frlajs. Nenechajte si ujsť reláciu NAŽIVO v pondelok 30. marca o 21:35 na JOJke.

Život sa nám v posledných týždňoch zmenil. Najmä kvôli bezpečnosti a ochrane zdravia sme sa ocitli v niečom novom, doteraz takmer neznámom. Izolácia v bytoch, v domoch, pre iných karanténa. Nové pojmy a udalosti, na ktoré si v týchto chvíľach musíme zvykať. Veci sa menia.

Ako sa domáca izolácia prejavuje v domácnostiach, v rodinách, vo vzťahoch? Ako trávia izoláciu či karanténu nielen známe osobnosti, ale aj vy, diváci? Čím si vypĺňate čas? Ako sa to zmenilo u vás doma a ako sa to podpisuje na vašich vzťahoch? Ako zvládate byť takmer 24 hodín denne so sebou, s partnerom či s deťmi?

Zostali sme doma – nová relácia na obrazovkách televízie JOJ, v ktorej televízia vyplní váš čas, dá vám rady na to, ako túto novú životnú situáciu zvládnuť, nazrie do domácej izolácie známych tvárí a najmä, dozviete sa, ako trávite čas doma vy, diváci.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu