zdroj: TV JOJ

V prvý novembrový týždeň sa televízii JOJ mimoriadne darilo – nové rekordy v sledovanosti dosiahli jej spravodajské relácie KRIMI a Noviny TV JOJ, víkendové magazíny aj seriálový hit Nemocnica.

JOJ Group uzavrela prvý novembrový týždeň ako trhový líder víkendu v hlavnom vysielacom čase. Televízia JOJ si v uplynulý týždeň so svojím programom pripísala viaceré prvenstvá a rekordy od začiatku jesennej sezóny.

Relácia KRIMI dosiahla svoju dosiaľ najvyššiu sledovanosť od septembra v CS 12+ v pondelok 1. 11. (12,0 %) a v CS 12-54 v nedeľu 7. 11. (9,0 %). Hlavná spravodajská relácia Noviny TV JOJ zaznamenala svoju zatiaľ TOP sledovanosť jesene v utorok 2.11. – v rámci obchodnej cieľovky (8,6 %), aj univerzálne (12,5 %).

Rekordné sledovanosti tejto sezóny si v oboch relevantných cieľových skupinách vyslúžili aj nedeľné magazíny na JOJke – v CS 12+ dosiahla Nová záhrada 4,4 %, Na chalupe 6,8 % a Nové bývanie 9,0 % sledovanosť.

Aj najsledovanejší slovenský seriál súčasnosti v uplynulý týždeň prepisoval vlastné rekordy – TOP sledovanosť v rámci univerzálneho publika dosiahol vo štvrtok 4. novembra, a to až 12,8 %, s nadpriemerným podielom na trhu, až 27,2 %. Nemocnica zaznamenala vo štvrtok zásah až na 724-tisíc divákov.

Početnejšou bola tradične ženská časť publika – ženy v CS 45-54 zaznamenali vysoko nadpriemernú 16,6 % sledovanosť, u mladších diváčok vo veku 25 až 34 seriál dosiahol 14,6 % sledovanosť a až 43,3 % podiel na trhu.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 – 2021 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; JOJ Group

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu