Najatraktívnejší zamestnávateľ  (foto: TS)

Vyplýva to z výsledkov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ, ktorú už po ôsmy krát usporiadala spoločnosť Profesia.

Televízia Markíza zaznamenala ďalší výrazný úspech, za uplynulý rok 2019 sa stala najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti médií.

Vyplýva to z výsledkov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ, ktorú už po ôsmy krát usporiadala spoločnosť Profesia.

Stabilný líder na televíznom trhu v tejto kategórii po dvoch rokoch odsunul z prvej priečky Rozhlas a televíziu Slovenska, tretie miesto obsadila agentúra Seesame, ktorá pôsobí v oblasti PR a komunikácie.

Ocenenie za TV Markíza na slávnostnom evente, ktorý sa uskutočnil v stredu, 29. januára 2019 v bratislavskej Starej tržnici, prevzali manažérka ľudských zdrojov Martina Vlkovičová a HR špecialistka Petra Bobeková.

„Veľmi nás teší, že sme boli ocenení ako atraktívny zamestnávateľ. Zásluha patrí nášmu HR tímu, ktorý organizuje množstvo vynikajúcich eventov, ale aj každému z našich zamestnancov. Vďaka nim je Markíza jedinečným miestom na prácu s atmosférou vzájomného rešpektu, kreativity a pozitívneho tímového ducha,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Celkovo bolo v ankete nominovaných 189 firiem a víťazov v deviatich kategóriách si zvolilo 36 068 respondentov, čo je rekordný počet hlasujúcich.

Najatraktívnejších zamestnávateľov vyberali podľa viacerých kritérií, medzi najčastejšie patrili kvalitné služby a produkty, silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, príjemné pracovné prostredie či pracovný kolektív a ľudia. Platové ohodnotenie skončilo až na šiestom mieste.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu