Pevnosť Boyard (zdroj: TV Prima)

Od soboty 3. septembra budú môcť diváci televízie Prima sledovať pôvodné francúzsku adrenalínovú súťaž Pevnosť Boyard, ktorá sa vysielala už v 35 krajnách sveta a poznáte ju aj z obrazovky televízie Markíza, ktorá ju vysielala už v roku 1998.

V televízii Prima bude súťažiť päťčlenný tím známych osobností, ktorí bude obklopený atlantickým oceánom v starobylej francúzskej pevnosti zo 16. storočia a bude plniť rôzne úlohy s cieľom uhádnuť heslo a otvoriť pokladnicu z ktorej sa vysypú mince. V súťaži nebudú samozrejme chýbať ani tigrie ženy, otec Fura a trpaslík Pakľúč.

Súťažou bude divákov televízie Prima sprevádzať moderátor Libor Bouček a v úlohe otca Fura sa predstaví Jan Rosák.

Otec Fura vo vezi pevnosti Boyard, TV Prima
Otec Fura vo veži pevnosti Boyard (zdroj foto: TV Prima)

Zápoliť budú známe tváre, a diváci sa môžu tešiť na Vojtu Kotka, Jakuba Prachařa, Leonu Machálkovú, Kateřinu Neumannovú, Vandu Hybnerovú, Jakuba Koháka, Taťánu Kuchařovú, Ondřeja Brzobohatého, Kristýnu Leichtovú, Moniku Leovú, Jana Čenského, Petra Vacka a mnoho iných.

Pevnost Boyard, TV Prima - logo„Je to pre nás samozrejme radosť, že práve naša televízia divákom túto dnes už kultovú súťaž prináša vôbec prvýkrát v českom obsadení, a to hneď v obsadení doslova hviezdnom. Všetci súťažiaci majú nielen môj osobný obdiv, pretože skutočne mnohokrát museli prekonať sami seba, ale chcel by som im aj za celú Primu veľmi poďakovať. Svojou účasťou totiž pomohli dobrej veci. Každý tím súťažil pre jednu konkrétnu charitatívnu organizáciu a vo finále naozaj získali slušné sumy, ktoré práve na projekty rôznych nadácií a fondov pôjdu, “ povedal generálny riaditeľ Prima Group Marek Singer.

Pevnosť Boyard ešte pred Markízou vysielala aj česká televízia Nova, ale tá len preberala show iných krajín, v pôvodnom obsadení. České známe osobnosti sa preto objavia v show vôbec po prvý raz v televízii Prima.

Pripomeňme si show, pozrite si zvučku súťaže Pevnosť Boyard televízie Markíza:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu