TV Prima v spolupráci s Lidovými novinami vydala špeciálnu mapu k seriálu Traja mušketieri - obr.2
zdroj: TV Prima

V rámci marketingovej a PR kampane k historickému seriálu Traja mušketieri z dielne BBC, ktorý uvedie televízia Prima v pondelok 29. júna, vydala v spolupráci s Lidovými novinami špeciálnu súťažnú mapu. Unikátna turistická mapa bola priložená k sobotňajšiemu vydaniu Lidových novín v sobotu 27. júna,ale k dispozícii je aj v elektronickej podobe na webe televízie.  Vďaka nej sa tak diváci môžu vydať po stopách svojich hrdinov a stať sa súčasťou letného príbehu s Tromi mušketiermi.

„V kampani, ktorú sme pripravili pred spustením seriálu, sme vytvorili mapu hradov, zámkov a ďalších obľúbených turistických destinácií, ktoré sú spojené práve s natáčaním seriálu Traja mušketieri. Súčasťou mapy je aj súťaž, ktorá odkazuje na to, že sa seriál natáčal a natáča v Českej republike, na hradoch a zámkoch ako sú Zvíkov či Křivoklát, alebo v malebnej českej prírode v čele s Adršpašskými skalami, „ povedal Aleš Pýcha, marketingový riaditeľ FTV Prima.

S odkazom na tieto lokality preto vznikla unikátna mapa  hradov, zámkov a kultúrnych alebo prírodných pamiatok Českej republiky s 3D ilustráciami, ktorá okrem vyznačených miest vhodných pre turistiku, cyklistiku, vodné športy a jazdu na koni zdôrazňuje hlavne pamiatky.

TV Prima v spolupráci s Lidovými novinami vydala špeciálnu mapu k seriálu Traja mušketieri - obr.1
zdroj: TV Prima

Pri 13-tich z nich je aj podrobný opis zahŕňajúci históriu miesta a informácie potrebné k návšteve. Spoločne s mapou vyšla aj špeciálna súťažná karta , na ktorej súťažiaci môžu lepiť vstupenky navštívených miest, ktoré sú vyznačené na mape.

Akonáhle nazbierajú vstupenky z troch lokácií, stačí ich spolu so súťažnou kartou a vyplnenými odpoveďami na súťažnú otázku poslať do TV Prima. Súťažiaci môžu vyhrať 100 rodinných vstupeniek na ľubovoľnú tuzemskú pamiatku, alebo 10 víkendových pobytov s plnou penziou pre celú rodinu v štýlových zámockých hoteloch s originálnym dobovým interiérom v Zámoku Liblice, alebo Chateau Hostačov.

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu