autor foto: Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images, zdroj: PR.Konektor

AMC Networks International (AMCNI) a Skylink, česko-slovenská internetová a satelitná platforma, prostredníctvom svojej materskej spoločnosti M7 Group predlžujú svoju dlhoročnú a úspešnú spoluprácu.

„AMCNI a Skylink spolupracujú už veľa rokov a táto dohoda prinesie v nasledujúcich rokoch skvelý obsah širšej skupine divákov, a to prostredníctvom výberu lineárnej zábavy aj zábavy na vyžiadanie. Medzi ne budú patriť aj nedávno získané zápasy UEFA Európskej ligy a pohára UEFA Europa Conference Cup pre Českú republiku a Slovensko,“ hovorí Marcel Mareš, Country Manager.

Zákazníci Skylinku sa tak môžu aj v ďalších rokoch tešiť na vysielanie staníc Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, JimJam, TV Paprika, Spektrum, Spektrum Home a CBS Reality. Zároveň budú od 1. júna stanice Sport1 a Minimax dostupné pre podstatne viac domácností.

Športoví nadšenci iste privítajú presun stanice Sport1 do balíčka Smart od 1. júna. To znamená, že ďalších niekoľko sto tisíc nových domácností si bude môcť vychutnať priame prenosy z tréningov a kvalifikácií F1, UEFA Ligu národov, UEFA Európsku ligu či UEFA Európsku konferenčnú ligu, Kontinentálnu hokejovú ligu alebo napríklad turnaje World Poker Tour.

O nič neprídu ani najmladší diváci, pretože Minimax sa presunul do balíčka Mini a je teraz dostupný v 85 % domácností s platenou televíziou. Všetci zákazníci platenej televízie Skylink tak môžu sledovať relácie ako Mimi šéf, Ukecaný Tom a priatelia alebo Máša a medveď.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu